Samsung Galaxy S6’nın Prototip Fotoğrafı Sızdırıldı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz haftalarda başlayan ve devam eden Samsung Galaxy S6’ya yönelik sızdırma haberler devam ediyor. Bir Hollanda sitesi Galaxy S6’ya ait olduğunu iddia ettiği prototip fotoğrafını yayınladı.

teknik destek

Yayınlanan prototip fotoğrafı, kıvrımları, köşeleriyle Galaxy Note 4’e çok benziyor ve Samsung’un fiziksel butonu, ekran geri tuşu ve çoklu görev tuşuna sahip. Buradaki ilgin olan şeyler ise, süper ince yan çerçevenin yanında, önceki modellerde olduğu gibi ön yüz kamerasının kulaklık kısmı tarafında olmaması.

Sızdırılan fotoğraflara her zaman şüpheyle yaklaşılmalı ve Galaxy S6’nın sızdırılan bu prototip fotoğrafları için de aynı durum geçerli. Gerçek olsa bile henüz prototip olacağı kesin ve belki son halide bir çok önemli değişikliğe sahip olacak.

Ancak burada heyecanlandıran konu ise, Sammobile’in bu fotoğrafların Galaxy S6’nın prototipi olduğunu teyit etmesinin ardından sonradan bu görüşünü değiştirmesi. Acaba Samsung, sammobile’a şimdi değil mi dedi?

samsunggalaxys6leakaam

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın