Samsung Galaxy S6’nın Satış Tarihi Sızdırıldı!

media 13802

Samsung’un 1 Mart’ta tanıtımını yapacağı yeni amiral gemisi Galaxy S62ya yönelik dün yaptığımız Apple iPhone 6 ile görsel karşılaştırmanın ardından, bugün Galaxy S6’ya ait net görüntüleri ve videoyu sizlerle paylaşmıştık. Samsung’un popüler telefon serisinin son üyesine ait haberler ardı ardını kesmezken, şimdi Galaxy S6’nın satış tarihi sızdırıldı.

Andronova

Büyük bir ihtimalle bir Samsung çalışanı tarafından sızdırılan görüntülere göre Galaxy S6’nın satış tarihi olarak 22 Mart ile 30 Mart tarihleri arası gösteriliyor. Karartma dönemine ait yayınlanan tarihlerin ikincisi ise 19 Nisan tarihinden 17 Nisan tarihine kadar sürecek ve bunun da Galaxy S6 Edge’nin satış tarihi olduğu düşünülüyor.

Samsung’un yeni amiral gemisinin ilk olarak Güney Kore’de ve sonrasında ise Avrupa ve Amerika’da satışa sunulması bekleniyor.

galaxy-s6-blackout-dates

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın