Samsung Galaxy S6’nın Satışına Çok Yakında Başlanıyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6’nın satış tarihi netleşiyor ve çok yakında satışına başlanacak.

teknik destek

Bu ayın başında Mobil Dünya Kongresinde tanıtılan Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6 serisi, tanıtılma sonrası hakkında yapılan haberler, incelemeler ve performans testlerinin ardından çoğu kişi tarafından olumlu eleştiriler alarak Samsung’un yüzünü güldürdü. Herkes rekor sayıda ön siparişi yapılan Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge‘nin satış tarihini beklemekte.

Son edinilen bilgilere göre, Samsung Galaxy S6‘nın 16 Nisan’da Rusya’da satışının yapılacağı söyleniyor. Daha önce tanıtım lansmanında tüm Dünya genelindeki 20 ülkede 10 Nisan’da başlanacak satışların, Rusya satış tarihinin kesinleşmesiyle birlikte biraz gecikeceği görülüyor. Bu bilgi aynı zamanda Galaxy S6’nın Türkiye satış tarihi hakkında da bize bazı ipuçları veriyor.

Samsung’un Rusya’daki Galaxy S6’nın en ucuz modeline ait fiyatı ise 820$ olarak belirlenmiş. Ülkemizdeki fiyatının buna göre, ortalama %40-45 giderler de hesaba katıldığında 3000TL olması yüksek ihtimal. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın