Samsung, Galaxy S6’nın Tanıtımı İçin Davetiyeleri Göndermeye Başladı!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Samsung Barselona’da yapılacak Mobil Dünya Kongresinde yeni amiral gemisi Galaxy S6’ya yönelik basın duyurusu için davetiyeleri resmi olarak göndermeye başladı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yayınlanan basın duyurusu davetiyesinde “What’s Next” yani Türkçe’mize “sırada ne var” olarak çevrilen cümlenin hemen üstünde yayınlanan resim ise oldukça ilginç. Galaxy S Edge veya Galaxy S6 Edge olarak bilinen, her iki tarafı da kavisli olacak ve bugün sızdırılan patentlerde de onaylanmış yeni modelin kavisli kenarları daha silindirik bir yapıda olduğu görülüyordu. Ancak bu görüntüde daha çok Note Edge’ye benzediği görülüyor.

Bu görüntünün Galaxy S Edge’ye mi yoksa Galaxy S6’ya mı ait olduğu henüz belli değilken, Samsung’un yeni amiral gemisinin kasanında genel olarak bir değişiklik yapacağı zaten tahmin ediliyordu.

Bu yılın merakla beklenen üst seviye cihazlarından olacak Samsung Galaxy S6 ve kavisli kardeşi Galaxy S Edge/Galaxy S6 Edge’nin rakiplerine karşı nasıl bir güç gösterisi sergileyeceğini hep birlikte göreceğiz.

samsung-invate

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak