Samsung Galaxy S6’nın Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Bu yılın en çok konuşulan akıllı telefonu Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge‘nin duyurulmasının ardından, Dünya genelindeki kullanıcıların en çok merak ettiği konuların başında gelen, fiyatı ne kadar olacak ve ne zaman satışa sunulacak gibi sorular artık netleşmeye başlıyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Türkiye’de hangi operatörün ilk olarak getireceği ve fiyatı merak konusu olan Galaxy S6‘nın fiyatı nihayet görüntülendi. Bir çok kişinin şaşıracağı seviyedeki fiyat, elbette bir çok kişi tarafından da umursanmayacak ve Galaxy S6 yine satış rekorları kıracaktır.

Hızlıal.com’da Galaxy S6 G920FQ‘nin 32GB’lık modelinin fiyatı taksit seçeneklerine tıklandığında görüyor ve peşin ödemede tam 2899TL olarak belirlenmiş. Samsung Türkiye garantili olduğu söylenen ve henüz satışa açılmayan ürünün, ne zaman satışa açılacağı ise henüz belli olmasa da, kısa süre içerisinde satışının başlayacağını söyleyebiliriz. Aşağıda Galaxy S6‘nın Türkiye fiyatını görebilirsiniz. Ayrıca burada ürünün satışının yapılacağı sayfasını da inceleyebilirsiniz.

galaxy-s6-taksit

Operatörlerde daha yüksek olacağı tahmin edilen Galaxy S6’nın Türkiye fiyatı hakkında sizin fikriniz nedir?

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak