Samsung Galaxy S6’nın Üzerinden Araba Geçti!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Bu yılın en güçlü akıllı telefonu olmaya oynayan Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modeliyle yapılan testleri hayretler içinde izliyoruz.

Sponsorlu reklam

Yapılan testler arasında rutin bükülme, çizilme testleri de var ancak öyleleri var ki, insan izlerken içi cız ediyor. Hatırlarsanız Galaxy S6‘yı intikam alırcasına yerden yere atan abla, mutfakta alet bulamayıp Galaxy S6 ile ceviz kıran ve su geçirmezlik özelliği olmamasına rağmen suyun altında yarım saat bekleten adam ve hatta son olarak sanki ateşe dayanıklılığı vardır gibi bir iddia vardır gibi Galaxy S6‘nın çakmakla yakıldığı ekstrem/aşırı testleri izledik.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Şimdi ise, bir klasik haline gelen araba testiyle, Samsung Galaxy S6‘nın üzerinden 2.1 ton ağırlığındaki Tesla‘nın Model S serisini geçirdiler. Sonuç mu, gelin hep birlikte aşağıda izleyelim:

Sponsorlu reklam

sVmp_0z8PsY” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak