Samsung Galaxy S6’ya Ait Yeni Prototip Görüntüsü Yayınlandı!

Birkaç saat önce, Samsung’un büyük bir merakla beklediğimiz yeni amiral gemisi Galaxy S6’ya ait olduğu iddia edilen prototip görüntüleri internete sızdırıldı.

Andronova

Daha önce de birkaç kez sızdırılan prototip görüntülerinden sonra, bu kez yeni görüntüler geldi. Yayınlanan görüntülere bakıldığında, kamera sensörünün, LED flaşın ve kalp ritmini ölçen sensörün yerleştirilme yeri bir öncekilere benzese de, doğru olup olmadıkları hususunda bazı şüpheler bulunuyor.

Kaynaklar, Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6’yı “Project Zero” yani Proje Sıfır olarak adlandırdığı proje çalışmasıyla sıfırdan tasarladığını söylüyor. Eğer bu görüş doğruysa sızdırılan bu görüntülerin hepsinin doğru olmadığı söylenebilir. Bir diğer spekülasyon ise metal gövde olup olmayacağı yönünde.

samsung-galaxy-s6-prototip

Samsung, büyük ihtimalle QHD Super AMOLED ekran, 64-bit sekiz çekirdekli Exynos 7420 işlemciye sahip ve 3GB RAM’i bulunacak Galaxy S6’yı Mart ayında Barselona’da gerçekleştirilecek MWC 2015’t duyuracak.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.