Samsung, Galaxy S6’yı ve Galaxy S6 Edge’yi CES 2015’te Gösterecek!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung, son hızla yeni amiral gemisi Galaxy S6’sı üzerinde çalışmaya devam ediyor. “Project Zero” yani “proje sıfır” olarak adlandırılan S6’nın yapımına ilişkin bazı gelişmeler yaşanıyor. Söylenene göre Samsung, CES 2015’te yeni modeli Galaxy S6’yı ve farklı varyasyonlarını gösterecek.

Andronova

Bilgiyi veren kaynak, Samsung’un Galaxy S6 modeli için farklı varyasyonların arasında Galaxy S6 Edge modelinin de olduğunu söylüyor.

Samsung Galaxy S6’nın QHD Super AMOLED ekranı, Exynos 7420 SoC veya Snapdragon 810 işlemcisi, 3GB RAM’inin olması bekleniyor. Android 5.0 Lollipop yüklü duyurulacak Galaxy S6’nın ayrıca 16mp veya 20mp kamerasının olacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy S6’nın duyurulmasına çok az kaldı. Bakalım bu yıl Samsung, gerçekten de “proje sıfır” ismini verdiği Galaxy S6’sını “sıfırdan” tasarlayacak mı?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.