Samsung Galaxy S7 Edge Ekran Dayanıklılık Testi Şaşırtıyor!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Samsung’un 21 Şubar tarihinde yapılan MWC 2016’da resmi olarak tanıttığı Galaxy S7 Edge ekran dayanıklılık testi insanın içini parçalıyor.

Ad imageAd image

Milyonların kavuşmak için beklediği ve 11 Mart tarihinde satışa çıkacak olan yeni Galaxy S7 serisine yönelik, popüler YouTube kanalı TechRax tarafından her iki tarafı da kavisli ekrana sahip Galaxy S7 Edge ekran dayanıklılık testi yapılarak, S7 Edge’nin ekranına hem çekiçle defalarca vurulmak, hem de bıçakla çerçevenin kesilmesi yöntemiyle hunharca test yapıldı.

Yazıya devam etmeden önce, “MWC 2016: Galaxy S7 ve S7 Edge Resmi Olarak Tanıtıldı” başlıklı yazımızı okuyarak, S7 serisine yönelik detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Bir önceki modelde de oldukça sağlam olan amiral gemisiyle gönülleri fetheden Samsung‘un, 5.5 inç boyutunda ve Corning Gorilla Glass 5 ile korunan bir ekrana sahip olan S7 Edge modelinin zırhlı olacak yorumları almasına vesile olmuştu.

galaxy-s7-edge-goruntu1

Ad imageAd image

TexhRax tarafından hazırlanan oldukça ilginç videoda, ilk önce Galaxy S7 Edge modelinin ekranına bıçakla darbe vurulup, sonrada çerçevesi bıçak vasıtasıyla kesilmeye çalışılıyor. Ardından da, esas test olarak adlandırılabilecek çekiç ile ekrana vurma yöntemiyle gerçekleştirilen ekran dayanıklılık testi yapılıyor. Aşağıdaki videoda, yapılan testi izleyebilir ve S7 serisinin ne kadar dayanıklı olduğuna karar verebilirsiniz.

Galaxy S7 Edge ekran dayanıklılık testi

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir