Samsung Galaxy S7 Fiyatı Belli Oldu! Yok Artık!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Milyonların merakla beklediği, 21 Şubat tarihinde resmi olarak tanıtılacak olan Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S7 fiyatı belli oldu. 

Andronova

Henüz fiyat seviyesi olarak iPhone modellerini geçememiş olsa da, Samsung her geçen yeni amiral gemisinde fiyatını daha da yükselterek kullanıcıları şaşırtmaya devam ediyor. Yeni edinilen bilgiye göre, Samsung’un Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin Avrupa satış fiyatları dudak uçuklatıyor.

Şok edici rakamları okumadan önce, geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız Galaxy S7 serisine ait gerçek görüntülerin yer aldığı “Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Görüntüleri Çıktı” başlıklı haberimizi ve “Samsung Galaxy S7 ve LG G5 Özellik Karşılaştırması” inceleyebilirsiniz.

Samsung, donanım olarak son teknolojilerin kullanıldığı yeni S7 serisinde kaliteden ödün vermemeyi tercih ederken, sızdırılan fiyat bilgileri kullanıcıların bu yeni modelleri alma konusunda kararsız bırakacak seviyelerde. Aşağıda S7 ve S7 Edge fiyat bilgilerini görebilirsiniz.

galaxy s7 fiyatı

Galaxy S7 Fiyatı ve Galaxy S7 Edge Fiyatı

  • Galaxy S7 fiyatı 700 Euro
  • Galaxy S7 Edge fiyatı 800 Euro

11 Mart tarihinde Dünya genelinde bir çok bölgede satışa sunulacak olan ve iki farklı işlemciyle gelecek olan S7 serisinin Snapdragon 820 ve Exynos 8890 işlemcili versiyonlarından hangisinin daha pahalı olduğu da merak edilirken, Galaxy S7 Türkiye fiyatı konusunda şimdiden korkutucu düşüncelere kapılmamak elde değil.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın