Samsung Galaxy S7, Galaxy S6’dan %10 Daha Ucuz Olacak!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Bu yıl kullanıcılara sunduğu yeni amiral gemisi Galaxy S6 ile köklü bir değişime giden Samsung, bu modelini tamamen yeni tasarım ile sunmuş, hatta her iki tarafı da kavisli Galaxy S6 Edge modelini de beraber satışa koymuş ve kullanıcıların beğenisini kazanmıştı.

teknik destek

Bu değişimle birlikte, satış rakamları beklenilenden çok uzak olmasa da, kısa süre önce analistler Samsung‘un geleceğine yönelik “Samsung, Akıllı Telefon Pazarını Bırakabilir” başlığında yayınladığımız bilgileri paylaşmışlardı. Analistler, Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un, yeni modellerinde fiyatları ucuzlatması gerektiğini belirtiyorlardı.

Tam da bu haberlerin ardından, Samsung’un önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde duyurmayı planladığı yeni amiral gemisi Galaxy S7‘nin fiyatının, Galaxy S6‘ya göre %10 civarında daha ucuz olacağı söyleniyor.

samsung-galaxy-s6

Samsung Başkan Vekili Kwon Oh-Hyun yaptığı söyleşide, Samsung‘un akıllı telefon pazarına yönelik bazı değişikliklere gideceğine işaret etti. Bu anlamda, satışları arttırmaya yönelik fiyat politikasında ucuzluğa yönelineceğinin de sinyalini vermiş oldu. Önümüzdeki yıl gelecek olan yeni Galaxy S7 modelinin daha ucuz olması durumunda rekor satışlara erişebileceğini söylemek mümkün.

Samsung’un finansal açıdan iyiye giden bir resim çizdiğini söyleyen Oh-Hyun, bazı analistlerin, teknoloji devinin akıllı telefon pazarından çekileceği yönündeki paylaşımlarının da doğru olmadığını söyledi.

Umarız Samsung, Galaxy S7 ile birlikte, diğer modellerde de ucuzluğa gider.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın