Samsung Galaxy S7 internet paylaşımı

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Telefondaki internet nasıl paylaştırılır? Samsung Galaxy S7' de bulunan internetinizi USB kablosu ile PC' de bilgisayarda nasıl kullanabileceğinizi bu haberimizde bulabilirsiniz. Modem olarak kullanma!

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Akıllı telefonlar artık hayatımızın her alanında yer alamaktadır. Bundan dolayı evlerimizde internet bağlantısına gerek kalmamıştır. Eğer evinizde internet bağlantınız bulunmuyorsa cep telefonunuzdaki internetinizi USB kablosu aracılığı ile kullanabilirsiniz.  

Galaxy S7 ile bilgisayar bağlantısı kurma
Galaxy S7 telefonu ile birlikte size verilen USB kablonuzun USB kısmını bilgisayarınıza diğer kısmını ise telefonunuza bağlayınız.

İnternet paylaşımı açma nasıl yapılır ?
Yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra yani Galaxy S7 telefonunuzu PC’nize bağladıktan sonra akıllı telefonunuzun en üst kısmından parmağınız ile ekranı aşağı doğru çekiniz. Bu işlemi yaptığınızda telefonunuzun ayarlarını değiştirebileceğiniz ekranı göreceksiniz. Çark şekli olan ve telefon ayarlarına girebileceğiniz simgeye tıklayınız. Bu işlemin ardından Ayarlar bölümünde yer alan “Mobil erişim noktası ve İnternet paylaşımı”  kısmına giriş yapınız.

Galaxy S7 telefonunuzu bilgisayara bağladığınızda bu işlemler sırasında ekrana gelecek olan USB bağlanıyor’a basarak aktif ediniz. Aşağıda bu bağlantının nasıl aktif oalrak yapıdığını görebilirsiniz.
 

Samsung Galaxy S7 internet paylaşımı

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yukarıdaki işlemlerin ardından bilgisayarınıza girdiğiniz de internet bağlantınızın gerçekleştirdiğinizi göreceksiniz. Yukarıdaki işlemden sonra herhangi farklı bir işlem yapmanıza gerek kalmadan bilgisayarınız otomatik olarak internet bağlantısını yapacaktır.

Galaxy S7 modem olarak kullanma
 

Galaxy S7 modem olarak kullanmaGalaxy S7 modem olarak tanıtmaGalaxy S7 edge modem olarak kullanmaGalaxy S7 interneti paylaştırmainterneti bilgisayarda kullanmaGalaxy S7 wifi laptop bilgisayara bağlanma


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 22:46

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak