Samsung Galaxy S7 Ocak Ayında Duyurulacak!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung, Güney Koreli kaynakların verdiği bilgilere göre, Galaxy S7 modeli önümüzdeki Ocak ayında resmi olarak duyurulacak.

Andronova

Mart ayının başında duyurulan Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelinden sonra, Samsung tüm ekibiyle yeni Galaxy S7 modeline odaklanmış durumda ve görünüşe göre bu sefer resmi tanıtım düşünüldüğünden de erken olacak.

Samsung’un bu hareketinin, S7 modeliyle Apple‘ın yeni amiral gemileri iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerine karşı rakip oluşturma amacıyla olduğu söyleniyor.

samsung-logo-4

Söylentilere göre ayrıca, yeni Galaxy S7 modeli yüksek kalite premium ve premium altı olmak üzere iki farklı seçenekle sunulacak ve bu modellerin tasarımı Eylül ayında tamamlanmış bile.

Premium modelin Exynos (büyük ihtimalle Exynos 8890 / Exons M1) çipsetine sahip olacağı söyleniyor. Premium altı modelinin ise, henüz hangi işlemciyi kullanacağı belli değil. Daha önce “Samsung Galaxy S7’nin Üç Farklı İşlemcili Versiyonu Olacak” başıklı yazımızda bu konudan bahsetmiştik.

Daha önce Samsung‘un iPhone 6s serisindeki 3D Touch’un ardından, yeni amiral gemisi Galaxy S7’de, benzer ClearForce ekran teknolojisini kullanabileceğinden de burada bahsetmiştik. Görünüşe göre Güney Koreli teknoloji devi, tüm gücüyle Apple’a karşı oynuyor. Apple’ın da Samsung’a karşı oynadığını düşünürsek, zaten bu gayet doğal.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın