Samsung Galaxy S7, S7 Plus Kasa Görüntüleri Sızdırıldı

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Milyonların merakla beklediği, önümüzdeki yılın en çok konuşulacak akıllı cep telefon modellerinden olacak olan Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S7 ve S7 Plus modellerine yönelik, kasa görüntüleri ve boyutları sızdırıldı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Bekleyen kullanıcı kitlesinin de çok olması sebebiyle, hemen hemen her bir kaç günde bir bilgi ve haberlerin sızdırıldığı yeni S7 serisine yönelik, daha önce yayınlanan tüm render görüntülerini unutun. Son olarak sızdırılan yeni kasa görüntülerinde, Galaxy S7‘nin net olarak nasıl olacağı belli oluyor ve bu görüntüler oldukça inandırıcı.

Bir aksesuar üreticisi olan ITSKINS tarafından, kılıf ve diğer aksesuarların üretimi için Samsung’un verdiği Galaxy S7 kasa görüntüleri ve beraberinde S7 Plus modeliyle birlikte gövde boyut bilgileri netlik kazanmış oldu.

Galaxy S7 Kasa Görüntüleri

galaxy s7 render-goruntuleri1

Bir model, Galaxy S6 ile aynı olarak 143.37 x 70.8 x 6.94 mm boyutlarında olduğu görülürken, S7 Plus olduğu ve 6 inç ekran boyutlarında geleceği tahmin edilen diğer modelin ise, 163.32 x 82.01 x 7.82mm boyutlarda olduğu ortaya çıktı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

galaxy s7 render-goruntuleri2

galaxy s7 render-goruntuleri3

Beklenildiği gibi S6 serisiyle çok farklı olmayan kasa tasarımıyla gelecek olan yeni S7 serisinin, önümüzdeki yıl Ocak ayı içerisinde resmi olarak duyurulması bekleniyor. Bu konuda paylaştığımız yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir