Samsung Galaxy S7 Satış Tarihi Belli Oldu!

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Samsung’un milyonların merakla beklediği yeni amiral gemisinin 21 Şubattaki tanıtımına günler kala, Galaxy S7 satış tarihi belli oldu.

Ad imageAd image

Kısa süre önce sizlerle paylaştığımız “Galaxy S7 Özellikleri AnTuTu Testinde Ortaya Çıktı” başlıklı haberimizdeki detayların ardından, şimdi kullanıcıları asıl ilgilendiren “Galaxy S7 satış tarihi ne zaman?” sorusunun cevabı belli oldu.

Önümüzdeki ay Barselona’da gerçekleştirilecek olan MWC 2016 (Mobil Dünya Kongresi) öncesi 21 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek Samsung etkinliğinde duyurusu yapılacak olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge olarak iki farklı S7 modeli tanıtılacak. Görünüm olarak Galaxy S6 serisinden pek farklı olmasa da, donanım olarak daha gelişmiş modeller olacak S7 serisi, kullanıcılar için bir çok sürprizi de beraberinde getirecekler.

İki farklı versiyonunda gücünü Snapdragon 820 ve Exynos 8890 yongalarından alacak olan Galaxy S7 serisi, gerek kamera, göz tarama sensörü, gerek ise diğer donanımsal özellikleriyle önümüzdeki yılın en popüler akıllı telefon modeli olacağa benziyor. Durum böyle iken, kullanıcılar biran önce yeni amiral gemisine sahip olmak için sabırsızlanıyor. Peki Galaxy S7 ne zaman satışa çıkacak? İşte cevabı.

Galaxy S7 Satış Tarihi

Ad imageAd image

Telefonlara yönelik sızdırdığı bilgilerle meşhur @evleaks Twitter hesabından yapılan paylaşımda, yeni Galaxy S7 modelinin ABD’de 11 Mart tarihinden itibaren satışa sunulacağı bilgisi verildi.

galaxy s7 satış tarihi

Ayrıca, Galaxy S7 Türkiye satış tarihi konusunda ise Samsung’un elini çabuk tutarak, ABD satış tarihine yakın bir tarih seçeneği de aldığımız bilgiler arasında.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe