Samsung Galaxy S7’nin Özellikleri AnTuTu Testinde Göründü!

media 12708

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge serisinden sonra Galaxy Note 5‘i de tanıtarak yaptığı hamlenin ardından, ezeli rakibi Apple’ın yeni amiral gemileri iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modelini duyurmasıyla birlikte, bu yılın en iyi amiral gemileri duyurulmuş oldu.

teknik destek

Şimdi teknoloji devleri bir sonraki yıl çıkacak yeni modelleri üzerinde yoğunlaşırken, Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S7 modelinin özellikleri AnTuTu testinde ortaya çıktı.

Daha önce de “Samsung, Snapdragon 820 İşlemcili Yeni Galaxy S7’yi Test Ediyor” başlıklı haberimizde sizlere duyurduğumuz bilginin ardından, şimdi AnTuTu testinde de Galaxy S7‘nin Snapdragon 820 çipsetini kullandığı görülüyor.

galaxy-s7-antutu

sızdırılan testte 5.7 inç 1440 x 2560 piksel ekran, 4GB RAM, 64GB dahili hafıza, 16MP arka kamera, 5MP ön kamera ve Android 5.1.1 Lollipop sürümüne sahip olduğu görülen Galaxy S7 modeline ait üzerinde Adreno 530 GPU‘yu barındıran detaylı Snapdragon 820 performans testleri aşağıda yer alıyor.

galaxy-s7-antutu-goruntu1 galaxy-s7-antutu-goruntu2 galaxy-s7-antutu-goruntu3

Elbette bunlar Samsung’un gelecek yıl çıkaracağı amiral gemisi Galaxy S7 modelinin kesin ve son özellikleridir diyemeyiz. Ancak çıktığında oldukça güçlü bir cihazla karşılaşacağımız kesin.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın