Samsung Galaxy S8 fiyatı ve tanıtım tarihi belli oldu!

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Samsung'un milyonlarca kişinin merakla beklediği yeni amiral gemisi Galaxy S8 modeline ait tanıtım tarihi bilgisi ve fiyat bilgisi ünlü yatırımcılar tarafından belli edildi. Galaxy S8 fiyatı!

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Daha önceden hüsranla sonuçlanan Note 7 ile aynı fiyat seviyesinde olacağına yönelik bilgilerin sızdığı yeni Galaxy S8 fiyatı hakkında Goldman Sachs yatırımcıları tarafından yapılan bazı açıklamalar, fiyat konusunda Samsung’un farklılığa gideceği yönünde olduğuna işaret ediyor.

Galaxy S8 ne zaman tanıtılacak? Samsung, daha önce MWC 2017 (Mobil Dünya Kongresi) tanıtılacağı söylenen yeni amiral gemisini, görünüşe göre Nisan ayı içerisinde tanıtacak. Bu da işaret ediyor ki, Güney Koreli teknoloji devi kullanıcılar için yeni modelinde oldukça titiz çalışıyor. Bunlar bizler için yeni S8 modelinde oldukça yenilik göreceğimiz anlamına geliyor.

Güçlü donanımların dışında, örnek olarak yeni yapay zekalı Samsung asistanı, Bluetooth 5.0 ve direkt ekrana entegre parmak izi okuyucu gibi bir çok ilgi çekici yenilikten bahsediyoruz.

Samsung Galaxy S8 fiyatı ne kadar olacak?

Samsung Galaxy S8 fiyatı ve tanıtım tarihi belli oldu!

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Ünlü yatırım fonu Goldman Sachs uzmanları tarafından yapılan açıklamalara göre yeni Galaxy S8 modelinin fiyatı, bir önceki Galaxy S7 modeline göre %15 ile %20 arasında daha yüksek olacak. Bu da demek oluyor ki, ülkemizde 2450TL’den satılan S7 modeli baz alındığında Galaxy S8 modelinin fiyatı 2815TL ile 2940TL arasında, 2900TL’den satılan S7 Edge modeli baz alındığında ise Galaxy S8 Edge modelinin fiyatı 3335TL ile 3480TL arasında olacak. (Tüm ürünlerin fiyatlarında Distribütör ve 32GB modelleri baz alınmıştır.)

Diğer taraftan edinilen bilgilere göre Samsung bu yıl yeni S8 modelinde düz ekranlı modeli çıkarmayarak, sadece her iki tarafı da kavisli olan Edge modelini kullanıcılara sunacağı belirtilirken, bu adımın S7 Edge’nin başarısı göz önünde bulundurulduğunda oldukça doğru bir karar olduğunu söylemek mümkün.

Etiketler; #

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak