Samsung Galaxy S8 müzik çalar ve ses kaydedici uygulaması apk indir

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Samsung'un önümüzdeki günlerde tanıtılacak olan yeni amiral gemisi Galaxy S8'de kullanılacak olan yeni Samsung Müzik Çalar ve Ses kaydedici uygulamalarına ait görüntü ve apk dosyaları sızdırıldı. İndir yükle.

Ad imageAd image

Hemen hemen hergün bir başka haberini aldığımız, milyonların merakla beklediği Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S8 modeli, şimdide beraberinde yüklü olarak gelecek Samsung Müzik Çalar (Samsung Music) ve Samsung Ses Kaydedici (Samsung Voice Recorder) uygulamalarına ait apk dosyaları sızdırıldı.

Telefon üretimi konusunda oldukça başarılı olan ve bu sektörü oldukça önemli bir çoğunlukla domine eden Samsung, Android işletim sistemi kullanan akıllı telefon modelleri için kendi uygulamalarını da geliştirmekte. Bir akıllı telefonda olmazsa olmazlardan olan müzik çalar uygulaması ve gerekli olduğunda oldukça faydalı olan ses kaydedici uygulaması başlarda gelir. Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8 modelinde yenilediği Samsung Müzik ve Ses Kaydedici uygulamasına ait önce görüntüler sonrada Android telefonumuza indirip kullanabileceğimiz apk dosyaları sızdırıldı.

Samsung Müzik Çalar (Samsung Music)

Galaxy S8 müzik çalar ve ses kaydedici uygulaması

Arayüz olarak bir önceki sürüme oldukça benzediği görülen yeni Samsung Music uygulaması, bazı ek özellikler ve iyileştirmelerin yapıldığı 16.1.93-9 versiyon numarası ile Galaxy S8 modelinde ön yüklü olarak gelecek.

Ad imageAd image

Samsung Ses Kaydedici (Samsung Voice Recorder)

Galaxy S8 müzik çalar ve ses kayıt uygulaması

Apk dosyası sızan diğer faydalı uygulamardan biri de Samsung Ses Kaydedici uygulaması da aynı şekilde ciddi değişiklik barındırmamakla birlikte, 20.1.83-73 versiyon numarasıyla Galaxy S8 modelinde ön yüklü olarak gelecek. 

Apk indirme linki: //dl.sammobile.com/apk/samsungmusic/com.sec.android.app.music_16.1.93-9.apk

Samsung Ses Kaydedici (Samsung Voice Recorder) apk indir

Apk indirme linki: //dl.sammobile.com/apk/samsungvoicerecorder/com.sec.android.app.voicenote_20.1.83-73.apk


Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2017, 13:27

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe