Samsung, Galaxy S8 Plus telefonda 3500 mAh batarya kullanacak

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Samsung, yeni cep telefonu modeli Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus' da batarya olarak 3500 mAh kullanacak. Yeni pil büyüklüğü bakalım ne kadar süre kullanımı sağlayacak!

Teknoloji destek

Merakla beklenen 2017 yılının en iyi cep telefonları arasında lider olması beklenen Galaxy S8 modeli için, kullanılacak batarya belli oldu.

Şu aralar en çok konuşulan telefon modellerinin başında gelen Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. 29 Mart 2017 tarihinde tanıtımı yapılacak Galaxy S8′ in renk seçeneklerini bir önceki S8 haberimizde duyurmuştuk. Şimdide batarya mAh değeri sızdırıldı.

Galaxy S8 Plus 3500 mAh batarya kullanacak

Samsung, Galaxy S8 Plus telefonda 3500 mAh batarya kullanacak

Sızdırılan görüntüde batarya büyüklüğü ve mAh değeri yer almakta. Aynı zamanda pil üzerinde hangi cihaza ait olduğunu belirten seri numara da görülmekte.

Galaxy Note 7′ de yaşanan batarya sorunu, Samsung tarafında itibar sarsıntısına neden olmuştu. Bakalım Galaxy S8 için hangi batarya üreticisi ile anlaşma yapıldı!

Note 7 fiyaskosundan dolayı Samsung, birden fazla batarya üreticisi ile anlaşması bekleniyor.

Samsung Galaxy S8 Plus cep telefonda kullanılacak batarya

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir