Samsung Galaxy S8 satış tarihi ertelendi!

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

2017' nin canavarı Galaxy S8 modelinin kullanıcılarla buluşacağı tanıtım tarihi büyük bir sürprizle ertelendi. Galaxy S8 tanıtım tarihi ne zaman olacak? Galaxy S8 çıkış tarihi!

Ad imageAd image

Samsung, milyonların merakla beklediği yeni amiral gemisi 2017 yılına damga vurması beklenen Galaxy S8‘ in tanıtım tarihini erteledi. Ancak üzülmeyin, sürpriz her ne kadar büyük olsa da, ertelenme süresi küçük oldu.

Bu yıla damga buracak akıllı telefonların başında yer alan Samsung Galaxy S8 modeli, gerek tasarımı, gerek ise barındırdığı donanımsal özellikleriyle en çok merak uyandıran akıllı telefonlar arasında üst sıralarda yer alıyor. Hele hele bir önceki Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin başarından sonra, kullanıcılar Galaxy S8 modelinde çok daha fazlasını bekliyorlar. Diğer taraftan Samsung’un Note 7 serisiyle yaşadığı problemlerden sonra, kullanıcılara S8 serisiyle daha fazlasını sunmaya mecbur kalmış durumda. Yani biz kullanıcılar için kazan kazan durumu söz konusu. Tüm bu sebepler ele alındığında karşımıza tam bir şaheserin çıkmasını beklediğimiz Galaxy S8 modeli, ancak küçük bir gecikmeyle karşımıza çıkabilecek. 

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 satış tarihi ertelendi!

Galaxy S8 satış tarihi

Daha önceden açıklanan satış tarihi olan 21 Nisan, evleaks’in verdiği bilgilere göre 28 Nisan olarak güncellenmiş durumda. Henüz sebebi konusunda net bir bilgi bulunmazken, Samsung’ın yeni Galaxy S8 modeli için ilk partide 12 milyon adet üretim hazırladığını duymuştuk ve belki de bu aşamada yaşanan bazı aksaklıklar bu adetlerin yakalanması için ek bir hafta süreye daha ihtiyaç gerektirdi. Ya da Samsung 12 milyondan da fazla üretim yapmak istiyor. 

Ad imageAd image

Bir başka düşünce ise, Samsung’un yine Güney Koreli bir teknoloji devi olan hemşerisi LG’nin yeni amiral gemisi LG G6 modeline bir fırsat vermesi. Böyle olmasa bile LG’nin G6 modelinde beklediği satış rakamlarının üzerinde satış gerçekleştirdiği alınan bilgiler arasında ve bu ek bir haftalık süre yine G6 modeline yarayacaktır.

Galaxy S8 modelini merakla ve heyecanla bekliyoruz. Gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Aşağıda Galaxy S8 modeline ait kısa bir video ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.

YouTube video


Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2017, 18:01

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe