Samsung Galaxy Tab S Görüntülendi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Firmaların ürünlerinden lansman öncesi sızdırma yoluyla bahsedilmesini sağlama politikalarını benimsemiyor olsakta dünyanın en büyük üreticiler bunları yapıyor ve bizde sizlerle bu haberleri paylaşıyoruz. Samsung 2013 yılının sonunda 12,2 inç boyutunda bir Galaxy Tab Pro tanıtımı yapmış ve ekranın 4’e bölünmesiyle birlikte kullanıcılara aynı anda 4 farklı işi yapabileceklerini sağlamıştı.

teknik destek

Galaxy Tab Pro 12,2’nin en önemli özelliği ise uzak mas üstü istemcisi olarak farklı bilgisayarlara bağlanabilmesiydi. Bu özellik tabletlerin iş yerlerinde de kullanılabileceği ile ilgili bir durumu da ortaya koymuştu. Firmalar sürekli eskiyen ve yavaşlayan PC’ler yerine bir bilgisayarın yüzde biri kadar enerji harcayan tabletleri bünyelerinde kullanmaya başlamışlardı. Aşağıdaki videonun 1:34 saniyesinde bu özelliğin nasıl kullanıldığını görebilirsiniz.

0U1QdFfl5FU” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Bu tabletin özellikle firmalar tarafından tercih edildiğini gören Samsung 10,5 inç boyutunda bir Galaxy Tab S yaprak son kullanıcıya da ulaşmayı hedefliyor. Ürün gamına yeni ürünler eklemekten çekinmeyen ve bu konuda en cesur firma olan Samsung’un Galaxy Tab S’i yarın yapılacak özel Samsung etkinliğinde tanıtacağını belirterek ürünün lansman öncesi görselleriyle sizi başbaşa bırakalım. Sammobile’ın sızdırdığı fotoğraflarda tablet ile birlikte çok özel bir koruyucu kılıfında tanıtılacağını belirtelim.

Samsung-Galaxy-Tab-S-10.5-with-flip-covers (5)

Samsung-Galaxy-Tab-S-10.5-with-flip-covers (1)Samsung-Galaxy-Tab-S-10.5-with-flip-covers (3)Samsung-Galaxy-Tab-S-10.5-with-flip-covers (2)Samsung-Galaxy-Tab-S-10.5-with-flip-covers (4)Samsung-Galaxy-Tab-S-10.5-with-flip-covers (6)Samsung-Galaxy-Tab-S-10.5-with-flip-covers (7) Samsung-Galaxy-Tab-S-10.5-with-flip-covers (8) Samsung-Galaxy-Tab-S-10.5-with-flip-covers (9) Samsung-Galaxy-Tab-S-10.5-with-flip-covers

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir