Samsung Gear 2’de Android Wear Başarıyla Çalıştırıldı!

blank

Akıllı telefonların revaçta olduğu şu dönemde, üreticiler kullanıcılara farklı akıllı saat modellerini sunmaya devam ediyorlar.

teknik destek

Samsung, LG, Motorola, Sony, Huawei ve Apple başta olmak üzere her üreticinin akıllı saatinin kendine has özellikleri, dezavantajlarının yanında avantajları da bulunuyor. Apple’ın haricinde, Samsung‘un akıllı saatlerinde kendi işletim sistemi Tizen OS‘u kullanması, Koreli teknoloji devinin diğer akıllı saatlerden ayrılmasındaki en büyük etken.

Android‘te ki en büyük pazar payına sahip olan Samsung’un akıllı saatinde Android Wear yerine Tizen OS’u kullanması, bir çok kişiyi hayal kırıklığına uğratmışken, Samsung için bu sadece stratejik bir hamle olarak görülmekte.

Ancak şimdi Samsung’un akıllı saatinde Android Wear kullanmak isteyenler için, XDA’daki bir geliştiricinin Samsung Gear 2‘de Android Wear‘ı başarıyla çalıştırdığını duyuruyoruz.

samsung-gear-2-android-wear-resim1
Samsung Gear 2’de Android Wear Başarıyla Çalıştırıldı!

Android Wear’ın Android gibi açık kaynaklı projesinin olmaması sebebiyle henüz tüm özelliklerin entegrasyonu başarılamamış olsa da, kısa süre içerisinde Samsung akıllı telefonlarda özelleştirilmiş Android Wear işletim sistemini kullanabileceğimizi söylemek mümkün.

samsung-gear-2-android-wear-resim2
Samsung Gear 2 Wear
teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!