Samsung Gear S2 Akıllı Saat Gerçek Görüntüleriyle Büyülüyor

Samsung'un Yeni Saatinde Parmak İzi Tarayıcısı Bulunabilir
Andronova

Akıllı saatlerin oldukça popüler olduğu şu günlerde, trend yuvarlak ekranlı akıllı saat modellerine yönelik. Moto 360, LG Watch Urbane, Huawei Watch gibi yuvarlak ekranlı akıllı saatlerden sonra, şimdi Samsung ta yuvarlak ekranlı akıllı saat modeli Samsung Gear S2‘ye geçtiğimiz günlerde tanıtım videosu yayınlanmıştı.

Bu konudaki “Yuvarlak Ekranlı Yeni Akıllı Saat Samsung Gear S2 Video İle Ortaya Çıktı” başlıklı haberimizi inceleyebilirsiniz.

Paylaşılan videodaki görüntüsü ve yazılım bilgilerinden sonra, şimdi Samsung Gear S2‘nin gerçek insan kolundaki tanıtım afişleri ortaya çıktı. Gear S2 büyüleyici.

samsung-gear-s2-goruntu2
Samsung Gear S2 Akıllı Saat Gerçek Görüntüleriyle Büyülüyor

Premium akıllı saat modellerinin başında gelecek olan Samsung Gear S2 modelinin Gear S modelinde de olduğu gibi yine Tizen OS işletim sistemi ile geliyor.

İçerisinde nano SIM kart girişi de bulunan Samsung Gear S2 akıllı saatin IFA 2015‘te resmi olarak duyurulması planlanıyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir