Samsung Gear S2 Çok Yakında Türkiye’de de Satılacak!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Samsung’un kısa süre önce resmi olarak duyurusunu yaptığı ilk yuvarlak ekrana sahip akıllı saat modeli Samsung Gear S2, çok yakında Türkiye’de satışa sunuluyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Hemen hemen her cepte bir tane olan akıllı telefonların ardından, şimdi de yeni bir teknoloji oyuncağı olan akıllı saatler günden güne yaygınlaşıyor. Akıllı telefonlara göre, özellikle spor ve sağlık alanında olmak üzere oldukça kolaylık sağlayan akıllı saat modellerinde, Samsung şüphesiz en başarılı firmalardan biri.

Son olarak IFA 2015‘te tanıtımını yaptığı yeni Gear S2 akıllı saat modeli, gerek şık tasarımı ve ise donanımsal özellikleri, gerek ise iOS ve Android gibi tüm platformlara uyumluluğu olsun, kullanıcılardan tam not aldı.

samsung-gear-s2-gear-s2-classic

Bu konuda sizlerle paylaştığımız “Samsung Gear S2 ve Gear S2 Classic Resmi Olarak Tanıtıldı” ve “Samsung Gear S2’nin Özellikleri, Nasıl Yapılır Videolarıyla Anlatıldı” başlıklı yazılarımız ilginizi çekebilir.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

samsung-gear-s2-goruntu2

Hal böyle olunda ülkemizdeki meraklıları da heyecanlı bir bekleyip başlamış ve bir çok kullanıcı Samsung Gear S2 modelinin Türkiye’ye ne zaman gelecek, fiyatı ne kadar olacak sorularına cevap bekliyorlardı.

Edinilen bilgilere göre Samsung Gear S2 Türkiye satış tarihi, Kasım ayının sonu olarak işaret ediliyor. Gear 2‘nin spor modelinin Türkiye fiyatı 899TL ve klasik modelinin fiyatı ise 999TL olacak.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir