Samsung Gear S2’nin Özellikleri, Nasıl Yapılır Videolarıyla Anlatıldı!

Samsung Gear S2 ve Gear S2 Classic Resmi Olarak Tanıtıldı!
Andronova

Samsung’un bu ayın başında resmi olarak tanıtımını yaptığı yuvarlak ekrana sahip yeni akıllı saat modeli Samsung Gear S2, çoğu kullanıcılar tarafından büyük beğeni ile karşılandı.

Samsung‘un ilk yuvarlak ekranlı akıllı saati olan Gear S2 modelinin, hem klasik, hem de spor olmak üzere iki farklı modeli bulunuyor. Bu konuda “Samsung Gear S2 ve Gear S2 Classic Resmi Olarak Tanıtıldı” başlıklı yazımız ilginizi çekebilir.

Oldukça şık tasarımı, donanımları ve batarya ömrüyle bir çok kişinin almak için beklediği Samsung Gear S2 akıllı saat modelinin özelliklerinin daha detaylı olarak anlatıldığı “nasıl yapılır” video serisi YouTube üzerinde paylaşıldı.

samsung-gear-s2-ve-gear-s2-classic
Samsung Gear S2’nin Özellikleri, Nasıl Yapılır Videolarıyla Anlatıldı!

Aşağıda, “dokunmatik ekran ve menü nasıl kullanılır”, “Gear S2 ve Galaxy cihazı nasıl bağlanılır”, “mobil cihazlar arasında dosya transferi nasıl yapılır”, “batarya gücü nasıl korunur”, “arama ve mesaj özellikleri nasıl kullanılır” başlıkları altında Gear S2‘ye yönelik hazırlanan videoları izleyebilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir