Samsung Hard Reset | Samsung Desen Kilidini Açmak

media 12130

Samsung hard reset Samsung desen kilidini açmak nasıl yapılır? Galaxy S3 S4 S5 S6 cep telefonda model desen kilidini kırmak. Gmail kilidini şifresini açmak kaldırmak nasıl yapılır? Çok fazla model denemesi yaptınız çözümü nedir? Tuş kilidini kırmak açmak. Android hard reset.

Andronova

Android cep telefonda ve tablette unutulan yada yanlışlıkla çok fazla model denemesi nedeniyle kilitlenen cihazlarda, açılış desen kilidini şifresini açmak için hard reset adımlarını uygulayabilirsiniz. Unutmadan hard reset atıldığında telefonda bulunan fotoğraflar, videolar, rehber (kişiler), mesajlar, WhatsApp mesajları ve dosyalar silinecektir. Silinmeden kilidi açmak isteyenler için bazı kilit açma programları bulunmaktadır. Genelinde çözüm için ücretli sürüm kullanılıyor. Ama ücretsiz olan programları da araştırabilirsiniz.  Ücretli program tercih edecekseniz, garantisini almadan satın almayınız.

Samsung hard reset Samsung desen kilidini açmak için adımlar

Telefon kapalıyken Ses açma + Menü ve Güç (açma kapama) tuşlarına 10-15 saniye kadar basılı tutunuz. Ekrana Samsung veya Android logosu geldiğinde tuşlardan elinizi çekiniz.

Hard reset işlemi için Wipe data / Factory reset seçeneğinin üstüne Ses kısma tuşu ile gelip Güç tuşuna bir kez basınız. Yes delete all user data seçeneğinde de aynı adımları yapıyoruz. Son işlem olarak başa donduğunda Güç tuşuna basmanız. Telefon yeniden başlayacak. Açılması için tahmini 1-2 dakika beklemeniz gerekebilir. Android ekran desen kilidi nasıl açılır yazımızı incelemek ister misiniz?

Uyarı: Hard reset işlemi gerçekleşirse cihaz içerisinde bulunan tüm veriler silinecek. Hard reset atmadan önce cihazınızın şarj durumunu kontrol ediniz. Genelde % 50 öneriliyor. Ama %5 seviyesinde de hard reset atma işlemi gerçekleşiyor.

Samsung hard reset Samsung desen kilidini açmak

Samsung hard reset Samsung desen kilidini açmakSamsung hard reset Samsung desen kilidini açmakSamsung hard reset Samsung desen kilidini açmak 2016

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın