Samsung, IFA Berlin için ilk Tanıtım Videosunu Yayınladı! Ürünlerin Arkasında Uzaylılar mı Var?

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Daha önceki Galaxy Note modellerini IFA Berlin etkinliklerinde basın karşısına çıkaran Samsung, 3.nesil Galaxy Note için de günler öncesinde davetiye göndermeye başlamış ve merakla beklenen telefonu için yine IFA Berlin’i işaret etmişti.

teknik destek

Samsung, 4 Eylül’de düzenlenecek etkinlikte yapacağı tanıtım sadece Galaxy Note III ile sınırlı kalmayacak, mobil dünyasını bir numaralı ismi ayrıca ilk akıllı saat tecrübesi olan Galaxy Gear adlı modeli de tüketicilerin beğenisine sunacak. Düşük bir ihtimal olsa da, standartların aksinde bir ekran boyutuna sahip olacağı konuşulan ve geçtiğimiz günlerde sızdırılan Galaxy Note 12.2 tablet modeli de tanıtımlar arasında yer alabilir.

Güney Koreli tüketici YouTube kanalıyla yayınladığı ilginç bir video ile etkinlik kapsamında tanıtacağı ürünler için ilgi ve merakı artırma yolunu seçerken, söz konusu videoda Samsung Ar-ge bölümünden bazı kesitler yer alıyor. Samsung çok da ciddi olmayan videoda uzaylılara yer vererek, tanıtımını gerçekleştireceği ürünlerde yeni bir teknolojiye (dünya üzerinde hiçbir mobil cihazda kullanılmayan yenilikçi özelliklere) yer vereceğini işaret ediyor olmalı. Videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

fs81TTSMIFk” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Samsung’un ilerleyen saatlerde sadece Galaxy Note III’e dair ipuçları sunan bir video daha yayınlaması bekleniyor. Zira geçtiğimiz yıl Galaxy Note II için ünlü Alman yönetmen Wim Wenders’in yer aldığı bir reklam filmi yayınlamıştı. Reklam filmini hafızanızda bir kez daha tazelemek isterseniz alt bölümde yer alan videoya göz atabilirsiniz.

w4HZqrDzAe4]” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

ilgili>> AndroidAuthority

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!