Samsung İngiltere, Galaxy Note 2 ve Galaxy S3 İçin Lollipop Yok Dedi!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Samsung‘un oldukça popüler olan Note serisinin ilk beğenilen modeli Galaxy Note 2‘ye yönelik, Lollipop gelecek gelmeyecek haberine bir yenisi daha eklendi.

Sponsorlu reklam

İlk olarak Samsung Finlandiya‘dan ve ardından Samsung Polonya ile teyit edilen Galaxy Note 2 için Lollipop güncellemesi gelecek haberlerinin ardından, Samsung Gulf tarafından yapılan açıklamada Note 2‘ye Lollipop gelmeyeceği söylenmişti.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu haberden kısa süre sonra Samsung Danimarka tarafından yapılan açıklamada Galaxy Note 2 için Android 5.x Lollipop gelecek ancak tüm bölgeler için değil denilmişti.

Sponsorlu reklam

Son olarak şimdi, Samsung İngiltere tarafından yapılan açıklamada, Galaxy Note 2 (N7100) ve Galaxy S3 (I9300) için Lollipop‘un gelmeyeceği net bir şekilde belirtildi.

Samsung‘un her ülke temsilcilerinin farklı açıklamalarıyla kafaların karıştığı Lollipop güncellemesi tam bir yılan hikayesi ve fiyasko oldu. Bu hiç hoş değil.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Ancak üzülmeyin, Galaxy Note 2 için Cyanogen ekibinin yayınladığı CyanogenMod 12 ile Andorid 5.1.1 sürümünü Note’nizde kullanabilirsiniz. Bu konuda detaylı anlatımın yer aldığı yazımızı burada sizlerle paylaşmıştık.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak