Samsung İngiltere, Galaxy Note 2 ve Galaxy S3 İçin Lollipop Yok Dedi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung‘un oldukça popüler olan Note serisinin ilk beğenilen modeli Galaxy Note 2‘ye yönelik, Lollipop gelecek gelmeyecek haberine bir yenisi daha eklendi.

Andronova

İlk olarak Samsung Finlandiya‘dan ve ardından Samsung Polonya ile teyit edilen Galaxy Note 2 için Lollipop güncellemesi gelecek haberlerinin ardından, Samsung Gulf tarafından yapılan açıklamada Note 2‘ye Lollipop gelmeyeceği söylenmişti.

Bu haberden kısa süre sonra Samsung Danimarka tarafından yapılan açıklamada Galaxy Note 2 için Android 5.x Lollipop gelecek ancak tüm bölgeler için değil denilmişti.

Son olarak şimdi, Samsung İngiltere tarafından yapılan açıklamada, Galaxy Note 2 (N7100) ve Galaxy S3 (I9300) için Lollipop‘un gelmeyeceği net bir şekilde belirtildi.

Samsung‘un her ülke temsilcilerinin farklı açıklamalarıyla kafaların karıştığı Lollipop güncellemesi tam bir yılan hikayesi ve fiyasko oldu. Bu hiç hoş değil.

Ancak üzülmeyin, Galaxy Note 2 için Cyanogen ekibinin yayınladığı CyanogenMod 12 ile Andorid 5.1.1 sürümünü Note’nizde kullanabilirsiniz. Bu konuda detaylı anlatımın yer aldığı yazımızı burada sizlerle paylaşmıştık.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın