Samsung Internet for Android indir Adblock Fast ile Reklam Engelleme

Samsung web tarayıcısı internet 4 sürümü indir yükle. Samsung cep telefonu için internet tarayıcısı. Samsung Galaxy internet Adblock Fast ile reklam engelleme. Samsung'un kendi web tarayıcısı nasıl indirilir nasıl yüklenir?Samsung Internet for Android ind

Samsung Internet for Android indir Adblock Fast ile Reklam Engelleme
müşteri hizmetleri
Samsung web tarayıcısı internet 4 sürümü indir yükle. Samsung cep telefonu için internet tarayıcısı. Samsung Galaxy internet Adblock Fast ile reklam engelleme. Samsung'un kendi web tarayıcısı nasıl indirilir nasıl yüklenir?Samsung Internet for Android indir APK. Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7 Edge, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 A9, Note 2, Note 3, Note 4, Note 5, Galaxy S7 Edge, S7, Note5, S6 Edge+, S6 Edge, S6, S6 Active, Note4, S5 Neo, S5 Active, S5 Sports, S5 LTE A, Note3, S4 Duos, S4 Active, S4 LTE A gibi Android 5.0 Lollipop ve üzeri tüm Samsung telefonlar için kullanılabilir. Samsung internet 4 sürümü yeni özellikleri ile geldi. Bu güncelleştirme Samsung internetin Gizli Modu web taramanda sizin güvenliğinizi ve gizliliğinizi korur. Samsung Internet for Android uygulamasını Google Play Store' den ücretsiz indirebilirsiniz. Adblock Fast ile Reklam Engelleme
  • Sadece kullanıcıya özgü kimlik doğrulamasından sonra, Gizli Mod göz atma verilerine asla ulaşılmaz. Parmak izi özelliği olan cihazlarda isterseniz güvenlik için Gizli Modu girerken parmak izi kimlik doğrulamayı tercih edebilirsiniz.
  • Samsung' un internet tarayıcısına ekleyeceğiniz bir eklentiyle, internette dolaşırken reklamları engelleyebilirsiniz. Reklam engelleme özelliği Adblock Fast uygulaması ile tarayıcıya ekleniyor. Detaylara Samsung Android reklam engelleme özelliği geliyor haberimizden ulaşabilirsiniz.
  • Samsung internet tarayıcısı günlük tarama sırasında daha az görsel kullanır. Gereksiz içeriklerden uzak tutar.
  • Samsung Internet, sürükleyici bir ortamda (3D ve 360˚ video akışı da dahil olmak üzere) internet içeriğini ve favori web içerik erişimi sağlar.
  • İçerik Kartları / Hızlı Erişim, daha kolay kullanışlı ve ilginç içeriklere erişimi sağlar. Navigasyon Sayfa - Tanınmış bölgesel 'Top Siteler' sayfasıyla mobil dostu sitelere kolay erişim sağlar.
  • Popup Video - Video oynarken yeni açılır pencere ve çevrimiçi videoları görüntüleyebilirsiniz. Video Geçmişi ile ayrı oluşan bir video geçmiş listesi daha kolay gözden geçirilebilir.  Tek bir tıklama ile favori videoları görüntüleyebilir.
  • Cihazınız internette daha güvenli. Knox Samsung internet web erişimi için kontrolü sağlamak için kurumsal güvenlik politikaları içermektedir.
  • Ultra Güç Tasarruf Modu - Samsung Galaxy cihazları uzun pil ömrü için ultra güç tasarruf modu ve acil modu sunar. Samsung internet bu modlarda kullanılabilen tek bir web tarayıcısı özelliğine sahip.

Adblock Fast ile Reklam Engelleme

Samsung internet reklamları nasıl engellenir

Adblock Fast ile Reklam Engelleme

Samsung Galaxy internet reklamları nasıl engellenir

mobil internet reklamları engelleme programı

mobil internet reklamları engelleme uygulaması

Samsung internet tarayıcısında Adblock Fast ile reklam engelleme özelliği nasıl aktif edilir.

Smasung cep telefonunuza Samsung internet tarayıcısının son sürümünü yükleyin. Samsung' un desteklediği Adblock Fast uygulaması cihazınıza yükleyin. Adblock Fast uygulamasını çalıştırıp aktif ediniz. Samsung Tarayıcı içerisinden yer alan Daha Fazla butonuna tıklayınız. Ayarlar> Gelişmiş> İçeriği Engelle. İçeriği Engelle özelliğini aktif ediniz. Samsung numara engelleme SMS mesajı engelleme haberimize bakmak ister misiniz.
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR