Samsung, Iron Man Temalı Galaxy S6 Edge’yi Resmi Olarak Duyurdu

media 13191

Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve her iki tarafı da kavisli ekrana sahip modeli Galaxy S6 Edge bu yılın en popüler akıllı telefonlarının başında yer alıyor.

teknik destek

Tasarım olarak tamamen yenilenen yeni S6 serisine yönelik Samsung‘un muhteşem görünüme sahip Avengers (Yenilmezler) filmi temalı Galaxy S6 Edge modelinin çıkarılacağına yönelik haberimizi sizlerle daha önce paylaşmıştık.

Şimdi beklenen oldu ve çok talep göreceği kesin gözüyle bakılan Samsung‘un, Iron Man temalı Galaxy S6 Edge modeli resmi olarak duyuruldu.

samsung-galaxy-s6-edge-iron-man-kutu

Gerek kutusu, gerek ise kendi kırmızı ve altın renkleriyle Iron Man‘in telefon hali gibi görünen Galaxy S6 Edge modeli için bir çok kişinin kuyruklara gireceği tahmin ediliyor.

samsung-galaxy-s6-edge-iron-man-resim1

Oldukça ilginç kablosuz şarj cihazı tasarımına sahip ve 64GB‘lık versiyonuyla gelen Iron Man temalı Galaxy S6 Edge modeli 27 Mayıs‘ta ilk olarak Güney Kore’de, Haziran ayı itibariyle de Çin ve Hong Kong’da satışa sunulacak. Diğer ülkelerde ne zaman ve hangi fiyattan satılacağına yönelik bilgi henüz bulunmamakta.

Aşağıda Iron Man temalı Galaxy S6 Edge’nin tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

wB6MId15cpo” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın