Samsung Kamera Uygulaması, Nexus ROM’a Sahip Galaxy S4’e Yüklendi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy Kamera uygulaması diğer Android cihazlardan farklı olarak beraberinde özel olarak tasarlanmış birçok çekim özelliği getiriyor. Galaxy S4’te kullanıcıların en fazla ilgisini çeken özelliklerin başında gelen kamera uygulaması Nexus ROM’a sahip Galaxy S4’e başarıyla uyarlandı. Şimdilik bazı çekim özellikleri çalışmıyor olsa da, yapılacak çalışmalarla kamera uygulamasının yüzde yüz performansla çalışması bekleniyor.

teknik destek

Google’ın stok Android’te sunduğu kamera uygulamasının mat görüntüsü ve vasat bir performans sunuyor olması dikkate alındığında, söz konusu gelişme Galaxy S4 Google Edition kullanıcıları tarafından memnuniyetle karşılanacaktır.

XDA-Geliştiricileri tarafından yüklenen uygulamada şu an için fotoğraf ve video çekim özellikleri çalışıyor. Bunun yanı sıra flaş, otomatik odaklanma, önizleme, çift çekim, güzel yüz, yavaş ve hızlı hareket kontrol özellikleri çalışan diğer uygulamalar arasında yer alıyor. En iyi yüz, fotoğraf ve ses, silgi, seri fotoğraf çekimi ve hareketli fotoğraf çekim modları ise henüz çalışmıyor. Promises adlı geliştirici son sürümde tük eksiklerin giderileceğini ifade ediyor.

Hatırlatma: Sadece stok Android ile çalışan Galaxy S4 için.

Kamera uygulaması Yükleme Talimatı

–          kamera uygulamasını indirin

–          Uygulamayı telefonunuzda SD kart hafızasına atın.

–          Cihazınızın bilgisayar ile bağlantısını kesin ve telefonu kapatın.

–          Telefonu kurtarma yani Recovery moduna alın.

–          Burada sırasıyla “install zip from sdcard > Choose Zip From > SDCard sekmelerinden telefona yüklediğiniz kamera uygulamasını bulun ve flaşlayın.

Samsung Kamera

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!