Samsung, Katlanabilir Telefonlar 2016’da Mümkün Dedi!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte hayatımızın bir parçası haline gelen akıllı telefonlar, kendini geliştirmeye devam ediyor. Gerek donanımsal özellikleri, gerek ise ekran teknolojilerine yönelik her geçen gün bir başka haber duyar olduk. Akıllı telefon ekranı denilince akla ilk gelen firmalardan Samsung, AMOLED ekran teknolojisiyle oldukça uzun süre akıllı telefonlarda kendini gösterdi.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Artık LG’nin Flex modeli veya Samsung’un Edge modeliyle hayatımıza giren esnek ekranlardan sonra Samsung, katlanabilir, esnek telefonların 2016 yılında artık mümkün olabileceğini açıkladı.

foldable-phone

Samsung ve LG ekran teknolojisi alanında liderliği oynamakta ve bu alanda ciddi teknolojiler geliştirmekte. Ekran teknolojisiyle doğru orantılı olarak ilerleyen akıllı telefonlar, çizilmez ekranlardan, kırılmaz ekranlara, esnek ekranlardan, katlanabilir ekranlara sahip olurken, önümüzdeki yıllarda defterimizin arasında olmanın yanında, daha çok defterimizin yerini alacağa benziyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir