Samsung, LCD Ekranlı Giriş Seviyesi Galaxy Note 3'ü Hazırlıyor!

banner186

Samsung, LCD Ekranlı Giriş Seviyesi Galaxy Note 3'ü Hazırlıyor! Galaxy S4 adı altında çeşitli donanım yapılanmalarıyla birçok seçenek karşımıza çıkaran Samsung, benzer bir stratejiyi yeni nesil amiral gemisi Galaxy Note 3 için de planlıyor. Şirket halihaz

Samsung, LCD Ekranlı Giriş Seviyesi Galaxy Note 3'ü Hazırlıyor!

banner192

Samsung, LCD Ekranlı Giriş Seviyesi Galaxy Note 3'ü Hazırlıyor! Galaxy S4 adı altında çeşitli donanım yapılanmalarıyla birçok seçenek karşımıza çıkaran Samsung, benzer bir stratejiyi yeni nesil amiral gemisi Galaxy Note 3 için de planlıyor. Şirket halihazırda Exynos Octa 5420 ve Snapdragon 800 işlemcili iki versiyonu hazırlamış durumda ve söz konusu modeller önümüzdeki hafta raflardaki yerlerini alacaklar. Bunun dışında Çin'e özel hazırlanan Galaxy Note 3 Duos versiyonu da bir süre önce AnTuTu testinde belirmişti. Farklı işlemci birimleri ve çift SIM kart desteği Samsung tarafından uzun zamandan beri uygulanan bir gelenek. Mevcut durumda gelişen yeni iddialara göre ise Samsung, LCD ekrana sahip ve donanım özellikleri biraz kırpılmış, başka bir ifadeyle giriş seviyesi Galaxy Note 3 modelini hazırlıyor. Bahsi geçen iddia Güney Kore medyası tarafından yazılıp çizildi ve buna ek olarak Samsung'un giriş seviyesi Galaxy Note 3'ü her zaman planları dahilinde tuttuğunu da yer verildi.

Samsung, LCD Ekranlı Giriş Seviyesi Galaxy Note 3'ü Hazırlıyor!

Bir dönem giriş seviyesi Galaxy Note 3'ün de IFA Berlin etkinliğinde lanse edilmesi gündeme getirilmiş ancak mevcut Galaxy Note 3'ün satışlarına yapacağı etki dikkate alındığında bu durumdan vazgeçilmiş. Galaxy Note 3'te kullanılması planlanan LCD ekran ve 8MP çözünürlüklü kamera ver arka kapakta plastiğe dönüş daha hesaplı bir  fiyatı da beraberinde getirecek. İşlemci, RAM ve depolama tarafında nasıl bir tasarrufa gidilir henüz net değil, Galaxy Note 3 kullanımının daha yaygın hale gelmesi ve büyük ekranlı telefonlar platformunda yakalanan başarının devamı için, giriş seviyesi Galaxy Note 3'ün daha çok gelişmekte olan ülkelerde piyasaya çıkacağı bildiriliyor. Telefonun kasım ayı içerisinde tüketicilere sunulması bekleniyor.
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Volkan - 4 yıl önce
Gayet yerinde bir adim olmuş bu
Avatar
Çağrı GÜNDÜZ - 4 yıl önce
Bence Ülkelere özel telefon satılması haksızlık Çin'e dual sim kartlı satarlar Amerika ya farklı işlemcili satarlar sebebini anlamış değilim.