Samsung LG Sony Xperia Android iPhone yükle – Facebook indir

Andronova
2 Minimum Okuma

Uygulamayı yüklemeden önce yazımızı tamamen okumanızı öneririm. Dünyada en çok tercih edilen sosyal paylaşım sitesi Facebook’ u, mobil cihazlarda kullanmak ister misiniz! Neden olmasın ama Facebook resmi mobil uygulamasını kullanan bazı kullanıcılar, uygulamada bazen sorun yaşadığı yönünde şikayetlerde bulunmuşlardır.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Haberimizin en alt tarafında yer alan Facebook uygulamasının, Android ve iPhone cihazlar için indirme adresleri bulunmaktadır. Facebook uygulamada yaşanan sorunlardan dolayı alternatif resmi uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Samsung LG Sony Xperia Android iPhone yükle - Facebook indir

Eğer uygulamadan memnun kalmazsanız, aşağıda Facebook indir link adresinde önerdiğimiz, Facebook Lite uygulamasını deneyebilirsiniz. Facebook Lite, Facebook’ un resmi uygulamasıdır. Facebook uygulamasını indir yeni son sürümü yükleyerek sosyal ağdan video izleme, arkadaşlarınızla iletişime ve paylaşımı bu uygulama ile kolaylaştırınız. Android iPhone telefonu ve tablete ücretsiz yükle. Daha önce yayınladığımız Facebook Lite indir haberimizi incelemeniz önerilir.

Facebook ile ilgili tüm sorunlarda ve genel kullanımla ilgili yardım almak için Teknoloji hattını arayabilirsiniz.” Facebook APK indir ücretsiz son sürüm 2016 ” Facebook uygulamasını, Samsung, Android ve iOS (iPhone) sürümünü ücretsiz indirebilirsiniz.

Facebook Android sürümüne bu adresten indirebilirsiniz. Facebook iPhone iOS sürümü içinde bu adresten indirip, cep telefona ve tablete yükleyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Facebook uygulamasında alınan şikayetler: Facebook uygulamasını indirirken çok bekliyorum. Facebook uygulamasını açtığımda bekliyor. Facebook uygulamasını kullanırken ara ara donmalar oluyor. Uygulama ekrana geliyor ama hesabım görüntülenmiyor. Facebook açılıyor sonra tekrar kapanıyor. Facebook uygulamasında video izlerken uygulama kapanıyor.

Facebook, 2015 yılı içerisinde uygulama ile ilgili sorunları doğruladı. Uygulamasındaki hataların giderilmesi ve performanslı çalışması için gerekli çalışmaların başladığını açıklamıştı. Ama hala bu gibi sorun yaşayan kullanıcılar için Facebook’un çıkardığı Facebook Lite uygulamasını kullanmanız önerilir.  Facebook Lite uygulaması hem sorunsuz hızlı çalışıyor, hemde internet kota dostudur. Yani internet paketi kullanıyorsanız, normal uygulamada kullanılan veri tüketimi minimum seviyede.

Facebook uygulaması ile neler yapılabiliyor: Facebook hesabınızdan uygulamaya giriş yaparak, hesabınıza eklediğiniz insanlarla iletişime geçebilir, onlarla paylaşımlarınızı yapabilirsiniz. Uygulama üzerinden aileniz ve arkadaşlarınız neler yapmış, hangi fotoğrafları ve videoları paylaşmışlar, sizin ve arkadaşlarınızın paylaşımlarını kimler beğenmiş ve kimler yorum yapmış inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda Facebook’ da yer alan oyunları oynayabilir ve oyunlara arkadaşlarınızı davet ederek birlikte de oynama imkanına sahipsiniz.

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir