Samsung, Londra’daki En Önemli Mağazasını Kapatıyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Son dönemde yaşadığı finansal problemlere istinaden Samsung, Londra’nın Westfield Stratford alışveriş merkesinde bulunan ve en önemli mağazası olan Experience Store’u kapatma kararı aldı. Ülke genelinde on tane mağzadan en önemlisi olan bu mağaza, Galaxy S4 ve Galaxy S5 gibi modellerin ilk olarak parekende satışını gerçekleştirerek dikkat çekmişti.

Andronova

Kaynaklar, Samsung’un önemli olan bu mağazasını kapatmasının İngiltere’deki faaliyetlerini engellemeyeceğini söylüyor ve müşterilerin bu değişikliği olumlu karşılamalarını temenni ediyorlar.

Mağazaya uğrayanlar yenileme çalışması olduğunu düşünüyorlar ancak cama yapıştırılan yazıda durum daha net anlaşılıyor.

B5kLk58IQAEmy9r

Güney Koreli üretici Samsung, 2014 yılının son çeyreği itibariyle geçen dönemlere göre %60 civarında gelirlerinde düşüş olmasından dolayı ciddi finansal sıkıntı içerisinde bulunuyor. Umarız en kısa sürede sorunlarını çözerek, rekabet ortamını arttırıcı etkenliğini devam ettirir.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.