Samsung MWC 2015’te Yuvarlak Ekranlı Yeni Akıllı Saatini Duyuracak!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Yuvarlak tasarıma sahip akıllı saatler Moto 360’ın ve LG G Watch R’in beğenilmesinin ardından, görünüşe göre Samsung rakiplerine uyarak yuvarlak ekranlı akıllı saatini çıkarmaya hazırlanıyor. Bundan birkaç hafta önce yeni yuvarlak tasarımlı akıllı saat patentinin haberinden sonra, bazı sağlam kaynaklar Samsung’un MWC 2015’te yeni yuvarlak tasarımlı akıllı saatini duyuracağını söyledi.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Her nekadar akıllı da olsa, saatlerde yine klasik görünümün şıklığı aranmaya devam ediyor. Bunlara en güzel örnek kanaatimce Moto 360 oldu veya son olarak CES 2015’te gördüğümüz LG’nin Audi için özel olarak üretti yuvarlak tasarımlı akıllı saati.

Sammobile’in verdiği habere göre, Samsung SM-R720 model numaralı kodadı Orbis olan ve yine Tizen işletim sistemiyle çalışan yuvarlak tasarımlı saatini 2-5 Mart arasında MWC 2015’te duyuracak.

Sizce Samsung’un akıllı saatlerinde Android yerine Tizen’i kullanması doğru mu?

samsung-patent-interface-round-smartwatch2 samsung-patent-interface-round-smartwatch1

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak