Samsung numara engelleme | SMS mesajı engelleme

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

Programsız Samsung numara engellemek için resimli adımları paylaştığımız yazımızla hem arama engelleme hem de sms engelleme yapılabilir. Mesaj engelleme aynı yer.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Numara engelleme uygulaması programı ücretsiz var mı? Gelen istenmeyen aramaları SMS mesajları engellemek için ve bilinmeyen özel numaraları, aramaları, çağrıları engelleme programı olmadan kendi ayarlarından yapabilirsiniz.

Detaylı resimli anlatım aşağıda yer almaktadır. Bazı Samsung modellerde numara engelleme adımlarında farklılıklar bulunmaktadır. Önerdiğimiz adımlarla farklı modeller içinde engelleme özelliğine ulaşabilirsiniz. Engelleme özelliği olmayan telefonlar için önerdiğimiz uygulamaları deneyebilirsiniz. Alternatif olarak iPhone ve Android engelleme nasıl yapılır yazımızı incelemenizi öneririm.

Samsung numara engelleme

  • Ayarlar > Arama > Arama Reddetme > Otomatik Reddetme > Belirli Numaraları Engelle
  • Arama kaydına giriniz engellemek istediğiniz numaranın üstüne basılı tutun ve açılan seçeneklerden “Reddedilen listesine ekle”
  • Samsung Galaxy S7 numara engelleme Telefon simgesi / Ekranın sağ üst köşesinde bulunan Daha Fazla / Ayarlar / Arama engelleme.
  • Samsung Galaxy J5 numara engelleme: Telefon simgesi / Ekranın sağ üst köşesinde bulunan Daha Fazla / Ayarlar / Diğer ayarlar / Arama engelleme.

Numara engelleme özelliği olmayan telefonlarda numara engelleme uygulaması: Arama ve SMS Engelleyici uygulaması, Calls Blacklist numara engellemede uygulama ve C.Blacklist – Arama engelleme uygulaması. Önerilen uygulamaları ücretsiz indirip, cihazınıza yükleyip deneyebilirsiniz.

Android numara engelleme uygulamalarının ortak özellikleri: Kara listeye eklenen numaralardan gelen arama ve mesajları engelleme, beyaz liste, engellenen aramalar ve mesajlar için kayıt bölümü, özel numaraları engelleme, bilinmeyen numaraları engelleme, gelen ve giden tüm aramaları engelleme, engellenen arama ve mesaj bildirimleri kapatma ve hızlı engelleme / engellemeyi kaldırma.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Galaxy S7 numara engelleme

Telefon simgesine dokunun.”Daha fazla” / “Ayarlar” / “Arama engelleme” 

Samsung numara engelleme | SMS mesajı engelleme

Galaxy S7 numara engelleme

Galaxy S7 arama engelleme

kişi engelleme

Galaxy J5 arama engelleme 

Yine arama simgesine giriniz. “Daha” / “Ayarlar” / “Diğer ayarlar” / “Arama engelleme

Galaxy J5 arama engelleme 

Galaxy J5 numara engelleme 

Galaxy J5 gelen aramayıengelleme 

engelleme nasıl yapılır

aramaları kapatma

Yukarıdaki adımlarla bilinmeyen numaraları, özel numaraları, gelen aramaları ve gelen mesajları SMS engelleme işlemini yapamadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.  S3, Galaxy S4′ den tutun Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7 ve Edge sonrasında Note modellerde veGalaxy J J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8 serisi, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 A9 serisinde üç aşağı beş yukarı aynı olur.  


Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2018, 03:07

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir