Samsung Orb İlk Olarak Galaxy Note III’te Yer Alacak!

facebook müşteri hizmetleri

Şubat ayı sonunda kamuoyunda ortaya çıkan söylentilerin büyük bölümünde Samsung’un 360 derece panoramik çekimler sunan fotoğraf uygulaması Samsung Orb’ın ilk olarak Galaxy S4’te yer alacağı iddia edilmişti. Galaxy S4 mart ayı içerisinde resmiyet kazanırke

Samsung Orb İlk Olarak Galaxy Note III’te Yer Alacak!

banner192

Şubat ayı sonunda kamuoyunda ortaya çıkan söylentilerin büyük bölümünde Samsung’un 360 derece panoramik çekimler sunan fotoğraf uygulaması Samsung Orb’ın ilk olarak Galaxy S4’te yer alacağı iddia edilmişti. Galaxy S4 mart ayı içerisinde resmiyet kazanırken Samsung Orb desteğinin sunulmadığı görüldü.

CMOS sensörlü 13MP çözünürlüklü kamerasını birçok yazılım desteği ile donatan Samsuung, 360 Photo çekim modunu telefona yerleştirirken; 360 derece panoramik çekimlere nazaran daha gelişmiş özellikler sunması beklenen Samsung Orb’ın ise ilk olarak Galaxy Note III’te yer bulacağı açıklandı. Android.gs sitesinin okuyucularına duyurduğu haberin kaynağı olarak ise Samsung’un yazılım ekibi gösteriliyor.

360 derecelik panoramik çekimler ilk olarak Android 4.2 ile Nexus cihazlara sunuldu. Bir bölgenin her yönden resmedilmesiyle ortaya çıkan görseller aynı zamanda Google+ hesabı üzerinden servis edilebiliyor. Samsung da Photo Share uygulamasına benzer özelliklerde bir çözüm geliştiriyor. Samsung Orb ekibinde görev alan yazılım mühendisinin iddialarına göre, Güney Kore merkezli şirketin uygulama ile elde edilecek görüntülerin Facebook’a entegre edilmesi için dünyanın en popüler sosyal ağı ile yakın bir çalışma içerisinde.

Bir süre önce Galaxy S4’e Android 5.0 güncellemesi ile sunulacağı iddia edilen Samsung’un Orb’un Galaxy S III ve Galaxy Note II’ye de sunulacağını ön görebiliriz. Zira her iki telefona da Android 5.0 güncellemesinin sunulacağı Samsung kaynakları tarafından doğrulanmıştı.

kaynak: android.gs

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Emek - 5 yıl önce
Benim asıl merak ettiğim Android 5'ten sonrasını Note 2'ye verecek mi ?!?!
Misafir Avatar
Volkan - 5 yıl önce
Vermez herhalde. O zamana kadar Note 2 eskir bir hayli :)
Avatar
CellPack - 5 yıl önce
Samsung Galaxy Note 3 Ne Zaman Tanıtılacak Acaba?Bilginiz Var Mı?
Merakla Beklediğim Tek Cihaz Umuyorum Hayal Kırıklığı Yaratmaz.Özellik Olarak Kesinlikle Şüphelerim Yok Ama Yazılımsal Olarak Umuyorum Android 5.0 Stabil Olarak Çalışır.
İlk Note 1 Çıktığında Almıştım Kullandım Cihaz Özellik Açısından İyiydi Ama Yazılım Olarak Çok Donma Takılmalar Yaptığı İçin iPhone Almıştım Hala iPhone 4S Kullanıcısıyım Gördüğüm Şu Az Donanımla Stabil Bir İOS İşletim Sistemi Ve AppStore Olayı Bitiriyor.
Umuyorum Android 5.0 Beklediğimiz Gibi Gelir...
(: Bu Arada Ne Apple Fanıyım Ne Samsung Nede Android İyi Yapılan Cihazlar Ve İşletim Sistemleri Tercihimdir :)
Misafir Avatar
nostoy - 5 yıl önce
Note 1 bende de vardı sözkonusu sorunları bende yaşadım ama note 2 de en ufak bir sıkıntı yok bilmeni isterim
Misafir Avatar
Volkan - 5 yıl önce
Eylül gibi duyurusu yapılır, Ekim-Kasım gibi satışa çıkar.
Avatar
CellPack - 5 yıl önce
Nostoy bilgi için teşekkür ederim Note 2'yi inceleme şansım oldu ama Note 3'ü beklerim galiba şuan iPhone 4S kullanıyorum ozamana kadar bu cihazı kullanacağım satsam note 2 alsam diyorum ama fiyat 1500 1600 seviyseinde satacak olursam 1000 tl o yüzden note 3 bekleyeceğim iphone kullanmaya devam.Birde Android 5.0 bakmak gerek nasıl olduğuna ve ozamana kadar iphone 5S de tanıtılmış olabilir hangisi uygun olursa onu alacağım.
İos işletim sistemi oldukça stabil olduğu için android biraz düşündürüyor o yüzden android 5.0 da yeniliklerle gelirse ve stabil olursa süper olur.
Avatar
Özberk - 5 yıl önce
Eğer sandığım özellikse nexus serisine çoktan geldi bile