Samsung oyun telefonu fiyatı 1500 dolar olabilir

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Oyun telefonu Samsung' tan geliyor. Ara ara bilgilerin geldiği yeni telefon için fiyat olarak 1500 dolar düşünülüyor. Oyun telefonu fiyatı ve özelliklerini inceleyelim…

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Oyuncu telefonları farklı tasarımları dışında standart akıllı cep telefonlarına kıyasla pek bir fark sunmasalar da, birçok dev firmanın bu cihazlara ağırlık verdikleri ve çok sayıda modeli piyasaya sürdükleri biliniyor. Birçok firmanın yanı sıra Samsung tarafından da yakın bir süre önce duyurusu yapılan oyuncu telefonu, henüz net bir bilgiye sahip olunmasa da firmalar arasında rekabet ortamını kızıştıracağa benziyor.

Samsung’ tan oyun telefonu 

Samsung oyuncu telefonuna dair bilgiler! Samsung’un piyasaya çıkaracağı oyuncu telefonu ile ilgili ilk bilgiler yavaş yavaş netleşmeye başladı. Buna göre, teknik özellik ve tasarım açısından oldukça iddialı gelen Samsung Oyuncu telefonunun, firmanın uzun süredir üzerinde çalıştığı bir ürün olduğu öğrenildi.

Samsung, bu cihaz için özel olarak S-GPU geliştirdi. Oyun performansını en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen Samsung şirketi, oyuncu telefonunun etiket fiyatını da 1500 dolardan başlatacağını duyurdu.

Snapdragon 845′ ten güç alacak olan cihazın, 128 GB dahili hafızaya, 4000 mAH bataryaya ve karbon su soğutma sistemine sahip olacağı bekleniyor.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Samsung oyun telefonu fiyatı 1500 dolar olabilir


Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 20:52

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir