Samsung, Premium Galaxy S5 Spekülasyonlarını Bitirdi

blank

Samsung’un üst sınıf telefonları Galaxy F serisine konumlandıracağı geçtiğimiz yılın son çeyreğinden bu yana konuşuluyor. Galaxy S5’in tanıtımı sonrası özellikle metal kasaya sahip Galaxy S5’in Galaxy F olarak isimlendirileceği ve önümüzdeki aylarda tanıtılacağı şeklinde ciddi iddialar ortaya atıldı. Bu iddiaları destekleyen bir sızıntıda metal kasalı Galaxy S5’e ait olduğu iddia edilen bir satış kutusu oldu. Kutu üzerinde telefonun özellikleri için 5.25-inç boyutunda 2K çözünürlüklü ekran, 2.5GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemci, 3GB RAM, 20MP arka kamera ve 3.000mAh kapasiteli pil yazılıyordu.

teknik destek

MWC 2014’te tanıtılan Galaxy S5’in donanım özelliklerinin yukarıda saydıklarımızdan daha geride olması metal kasalı başka bir ifadeyle Premium Galaxy S5 iddialarını daha da güçlendirdi.

Konuya ilişkin açıklama Samsung Mobile’ın tepe yöneticisi JK Shin tarafındanyapıldı. JK Shin yaptığı değerlendirmede Premium Galaxy S5’in gündemlerinde olmadığı belirterek bu yönde ortaya çıkan iddia ve sızıntıların gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

JK Shin yaptığı açıklamada bekleyeceğiniz bir sonraki büyük tanıtımın Galaxy Note serisinin yeni üyesi olacağını belirterek sonbaharda tanıtılacak Galaxy Note 4’ü şimdiden teyit etti.

Eğer bu yıl metal kasalı bir telefon alma hayaliniz varsa görünüşe bakılırsa bu kesinlikle Galaxy S5 olmayacak. Bunun yanında malzeme kalitesiyle dikkat çeken ve şu ana kadar en iddialı üst sınıf telefon olarak gösterilen Xperia Z2 ve önümüzdeki hafta tanıtılacak tamamı metal yekpare kasadan oluşan Yeni One sizin için iyi bir tercih olabilir.

kaynak: androidandme

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!