Samsung Reklam İçin Yanlış Seçim Yaptığını Anladı mı?

blank

Geçtiğimiz akşam yapılan Oscar ödül töreninde kırmızı halıda ki güzel görüntüler kadar Ellen DeGeneres’in Note 3 ile çektiği “selfie” fotoğrafta konuşuldu. Bizde sizlere bu konuda Nokia’nın Galaxy Note 3‘ün bulanık fotoğrafları hakkında yaptığı yorumu paylaştık ama bu haberin etkileri halen sürmekte. Aşağıdaki fotoğrafta tüm güzelliği ile Angelina Jolie’nin elinin nasıl flu çıktığının ve özellikle fotoğrafın dışında kalanların resmen yeşil renkte oldukları gerçekten sosyal medyada çok eleştirildi.

teknik destek

Ellen DeGeneres’in sahnenin hemen önünde Hollywood starları ile çektirdiği bu fotoğraf açıkçası teknoloji dünyasının ayarlarını kaçırdı diyebiliriz. Özellikle Apple ve Nokia taraftarları Ellen’e çektiği fotoğraf ile ilgili hakaret boyutuna ulaşan eleştirilerde bulunuyorlar. Ünlü talk showcu Ellen’in bu konuda nasıl bir açıklamada bulunacağı ise herkes tarafından merak ediliyor.

BhxWutnCEAAtEQ6 (1)

Bu fotoğraftan önce kulisten tweet atan Ellen’in iPhone kullandığı ortaya çıkması üzerine Samsung cephesinde bu duruma nasıl tepki verileceği de ayrı bir merak konusu. Samsung’un amiral gemisi Note 3 telefonunun milyarların önünde reklam yapması oldukça iyi bir düşünce ama buu iPhone kullanan birine yaptırması ise en basit tabirle acemilikten daha öteye gidemiyor. İşte Ellen DeGeneres’in iPhone’undan attığı o tweetler…

ellen-iphone-tweet-2

Kaynak: iphonehacks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!