Samsung Resmi Olarak Galaxy E5 ve Galaxy E7 Modellerini Tanıttı!

Samsung’un orta seviye cihazları Galaxy A3 ve Galaxy A5’in şu sıralar Hindistan’da satışına başlanacakken, Samsung iki yeni Android telefonunu daha duyurdu. Galaxy A serisine göre daha ucuz olan Galaxy E serisi bu iki yeni modelden biri Galaxy E5 diğeri ise Galaxy E7.

Andronova

5 inç HD Super AMOLED ekran, 1.2GHz quad-core işlemci, 1.5GB RAM, 16GB dahili hafıza (microSD kart desteği), 8 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamerası ve 2400 mAh bataryası bulunan Samsung Galaxy E5 modelinin yanında tanıtılan abisi Galaxy E7’nin özellikleri ise şöyle; 5.5 inç HD ekran, 1.2GHz quad-core işlemci, 2GB RAM, 13 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön yüz kamerası ve 2950 mAh batarya.

Android 4.4 KitKat yüklü her iki model de 7.3mm inceliğe sahip zarif bir tasarımla geliyor ve Hybrid dual-SIM kart slotu bulunuyor. Samsung, Galaxy A ve Galaxy E serisi için Android 5.0 Lollipop güncellemesini de yayınlayacağını duyurdu.

Galaxy E5 305$ ve Galaxy E7 ise 363$’dan 20 Ocak 2015 tarihinden itibaren satışa sunulacak.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.