Samsung S7 arama engelleme

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Samsung Galaxy S7' de arama engelleme nasıl yapılır ? Galaxy S7 gelen aramalar nasıl engellenir? İster bazı numaraları ister tüm aramaları engelleyebilirsiniz. Bu özellik telefonun kendisinde olan bir hizmettir.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung’un son çıkarmış olduğu telefonlardan bir tanesi olan Galaxy S7 serisinde arama engelleme nasıl yapılır ? Samsung Galaxy S7 üzerinden tüm aramalar nasıl engellenir ? Samsung S7 arama engelleme var mı ? Samsung Galaxy S7 Edge arama engelleme işlemi nasıl yapılır ? bu sorularınızın cevabını sizler için resimli bir şekilde anlatıyoruz. Konuya ilişkin tüm detaylar makalemizde.

Samsung S7 ve S7 Edge arama engelleme nasıl yapılır ?

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge özel veya gizli numaralara engelleme! üzerinden numara engellemeyi resimli bir anlatım şeklinde sizler için hazırladık. Telefonunuz üzerinden numara engelleme işlemi yapmak için aşağıdaki resimleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

Öncelikle Telefon seçeneğine dokunuyoruz.
Samsung özel aramaları engelleme
Açılan yeni ekran üzerinden sağ üst köşedeki Daha fazla sekmesine dokunarak devam ediyoruz.
Samsung S7 gizli aramaları engelleme
Ayarlar‘a dokunuyoruz.
Samsung S7 arama engelleme
Diğe ayarlar seçeneğine dokunuyoruz.
samsung numara engelleme
Giden aramayı engelleme seçeneğine dokunuyoruz. 
Samsung S7 numara engelleme
Sesli arama‘ya dokunuyoruz. 

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Galaxy S7 arama engelleme

Samsung S7 arama engelleme seçenekleri nelerdir ?

Tüm giden aramalar seçeneğinin sağ tarafındaki butona dokunuyoruz. Eğer farklı bir engelleme yapmak isterseniz o engellemeyi de seçerek aktif hale getirebilirsiniz. 
Samsung S7 arama engelleme
Sizden aramaları engellemeniz için ağ şifresi isteyecektir. Eğer daha önce bir şifre belirlemediyseniz. Varsayılan şifre “0000“dır. Şifrenizi yazdıktan sonra tamam butonuna dokunuyoruz. 

Samsung galaxy S7 arama engelleme


Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 16:33

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak