Samsung, SideSync’in Detaylarını Yayınladığı Video ile Gösterdi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung, Windows Ativ markasını duyurduğu sırada SideSync özelliğini ortaya koymuş fakat detaylar hakkında herhangi bir bilgi aktarmamıştı. Güney Koreli üretici yayınladığı video ile uygulamanın tüm özelliklerini gözler önüne sererken, kullanım talimatı hakkında fikir sahibi oluyoruz.

teknik destek

SideSync ile kullanıcılar telefonlar üzerinde zahmetsizce fare ve klavye kullanabilecek. Hatta bilgisayardan metin kopyalayıp doğrudan telefona yapıştırabilecek. SideSync, kullanıcıların PC telefon kullanımı sağlamanın yan sıra telefonun ekran paylaşımını destekler.

Bilgisayar ve telefon arasında bağlantı sağlandıktan sonra telefon bir yandan şarj olmaya başlarken, diğer taraftan ise uygulama, verileri otomatik olarak kaydediyor. İki ekran arası geçiş basit bir şekilde sağlanırken, telefon üzerinde gerçekleştirilebilecek tüm işlemler daha geniş bir ekranda fare ve klavye yardımı ile yapılabilmekte.

Söz konusu uygulamayı buradan indirebilirsiniz. Uygulamayı tecrübe edebilmeniz için Ativ serisine ait bir modele ve Android 4.0 üzeri bir Samsung telefona sahip olmanız gerekiyor. Dileriz Samsung, SideSync uygulamasını farklı bilgisayar modelleri için de kullanılabilir hale getirir.

HVvczhM5KxI” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: sammobile

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!