Samsung Telefonunuzun Ne Zaman ve Nerede Üretildiğini Öğrenin

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Hemen herkesin sahip olduğu akıllı telefon ve tablet pc’ler, üreticilerin üretim maliyetlerini düşürmek için oluşturduğu farklı ülkelerdeki farklı fabrikalarında üretilebilmektedir. Öyle ki, aldığınız bir Samsung telefon, Samsung’un ülkesi Güney Kore’de de üretilmiş olabilir, ya da Vietnam’da bir yerlerde de.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Şimdi, Android telefonunuza yükleyebileceğiniz bir uygulama sayesinde Samsung telefonunuzun ne zaman ve nerede üretildiğini öğrenebilirsiniz.

Google Play Store’da yer alan Phone INFO ★Samsung★ uygulaması sayesinde, çok basit bir kaç tıklama sonrası genel telefon bilgilerinin yanı sıra, güvenerek aldığınız telefonun üretim yerinden vene zaman üretildiği bilgisine sahip olabileceksiniz.

samsung-phne-info-1

Ayrıca uygulama ile Samsung gizli kodlarına, mümkün olan orijinal son firmware sürüm bilgisine, CSC değiştirme veya onaylama gibi daha bir çok imakana sahip olabiliyorsunuz.

samsung-phne-info-2

Phone INFO ★Samsung★ uygulamasını Google Play Store’dan telefonunuza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

samsung-phne-info-3

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak