Samsung Türkiye Galaxy Note 7 değişim açıklaması

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Samsung, Galaxy Note 7 için değişim güncellemesini yayınladı. İsteyen kullanıcı Galaxy S7 edge cep telefon ile değişim yapabilir. Ya da ücret iadesi talebini iletebilir. Detaylar için müşteri hizmetleri…

Ad imageAd image

Samsung Galaxy Note 7 değişimi nasıl yapılır? Galaxy Note 7 ücret iadesi yapılacak mı? Galaxy Note 7 ücret iadesi için ne yapmalıyım? Galaxy Note 7 iade talebi. Galaxy Note 7 yerine Galaxy S7 edge ücret farkı ne kadar?

Samsung Türkiye, Galaxy Note 7 değişim güncellemesini resmi sitesinde yayınladı. Samsung, Galaxy Note 7 eski ve yeni tüm cihazlar için BTK bilgisi ile ek bilgiyi duyurdu.

Galaxy Note 7 ücret iadesi veya değişim talebi

Galaxy Note 7 için yeni bir bilgilendirme yapıldı.18 Ekim – 11 Kasım 2016 tarihinde sona erecek değişim programı şu şekilde belirlendi. Galaxy Note 7 kullanıcıları isterse, Galaxy S7 edge 32 GB modeli ile değişim yapabilecek. İsteyende ücret iadesi isteyebilecek.

Galaxy Note 7 kullanıcıları, Samsung merkezlerine aldıkları cihazla beraber varsa aksesuarları ve satış fişini teslim edecekler. Değişim veya ücret iadesi için gerekli formu doldurularak teslim edilmesi gerekiyor.

Ad imageAd image

Galaxy S7 edge 32 GB tercih edenler için verilen hesap numarasına 5 gün içerisinde 600 TL iade edilecektir. Eksik olan aksesuarlar için ücret yatırılması gerekiyor. Her aksesuar için 50 TL ödenebilir. Ya da düşülebilir. Eğer operatör (Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea) üzerinden cihaz kampanyasından yararlanarak cihazı aldıysanız, istersenizkampanya sözleşmesini iptal ettirebilirsiniz.

Galaxy Note7 tavsiye satış fiyatı 3 599 TL olarak belirlenmiştir. Tabi satış fişine göre işlem yapılacaktır. İşlemler için Samsung yetkili servisleri ve yetkili satış noktaları ile iletişime geçebilirsiniz. Detaylar için Samsung müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Son tarih 11 Kasım 2016.

Samsung Türkiye Galaxy Note 7 değişim açıklaması

Samsung Türkiye Galaxy Note 7 değişim açıklaması


Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 10:52

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe