Samsung TV ağ bağlantı sorunu görüntüleme

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Samsung UHD 4K Ağ internet bağlantı sorununu kontrol etme. Samsung televizyonda ağ ayarları nasıl yapılır? Samsung UHD 8500 ağ bağlantı ayarları nasıl görüntülenir? IP bağlantı sorunları kopma sorunu.

Teknoloji destek
Samsung UHD 4K Ağ durumu görüntülemek, Samsung UHD 8500 ağ durumu ayarları nasıl görüntülenir? Samsung Smart Tv Ağ ayarları nasıl yapılır?

Samsung 4K UHD Tv’lerde ağ durumunu görüntüleyerek, bağlantınızda bir sorun var mı yok mu kontrol edebilirsiniz? Ağ durumu ile ağa bağlı olup olmadığınızı veya bağlantınızda kopma var mı yok mu görüntülenir? Samsung’un 4K UHD HU8500 ağ durumu nasıl görüntülenir? gibi tüm sorularınız cevabı makalemizde.
 

Samsung UHD 4K Tv Ağ durumu görüntüleme

Samsung’un Led ekranlı UHD 4K Tv‘si üzerinden ağ durumunu kontrol ederek bağlantı ayarlarınıza ulaşabilirsiniz. 65” ekranı ve 1920X1080 çözünürlük sunan Led ekranlı UHD Tv ile Samsung Web tarayıcısı, Samsung Skype uygulamasını kullanırken daha net görüntüler elde edebilirsiniz. Yerleşik kablosuz bağlantısı ile daha hızlı ve kolay internet bağlantısı yapabilmek mümkün. 

Samsung Smart Tv Ağ ayarları: Samsung UHD 4K Tv ile Ağ durumunu görüntülemek için öncelike kumanda üzerinden Menü tuşuna basmanız gerekiyor. 

Samsung TV ağ bağlantı sorunu görüntüleme

sekmesine giriş yapıyoruz. 

Ağ durumu samsung smart tv

Ağ durumu sekmesine giriş yapıyoruz. 

Samsung UHD 4K ağ ayarları
Ağ durumuna giriş yaptığınızda ağ bağlantınız ile ilgili bir sorun var mı yok mu görüntüleyebilirsiniz. Ağ bağlantınız ile ilgili kopmalar veya Tv’nin almış olduğu iP adresini görüntüleyebilirsiniz. Samsung Smart Tv ip adresi öğrenme yapmış olacaksınız.


Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 01:39

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir