Samsung virüs programı ve VPN ücretsiz

Samsung VPN ücretsiz
Andronova

Samsung virüs programı kullananlar yanında güvenir ücretsiz VPN uygulaması arıyor. Özellikle internetteki engellemelerin aşılması adına sık aranan terimlerden biri VPN oluyor.

Samsung’ un yeni bir hizmeti kullanıcılarını memnun etti. Galaxy S9′ la açıkladığı ücretsiz vpn ve virüs uygulaması gerçekten bedava mı geliyor. Sınırsız / limitsiz seçenekler var mı?

Samsung, Galaxy S9 tanıtımında yaptığı bir açıklama kullanıcılarını sevindirdi. Bilmeyenler içinde bu haber sevindirecek…

Ücretsiz VPN ve virüs programı geliyor! İlk aşama ABD ve Avrupa’ da devreye alınacak. Kısa sürede Türkiye dahil çoğu ülkeye kademeli olarak ulaşacak bedava virüs uygulaması ve VPN uygulaması aynı zamanda ücretli olarakta öneri yer alacak.

Virüs programı ve VPN programı ücretsiz mi

Samsung, VPN için 250 MB olarak ücretsiz kullanım hakkı verecek. Sınırsız VPN kullanımı için günlük 1 dolar veya limitsiz VPN için aylık 2 dolar ödenmesi gerekiyor. Virüs uygulaması içinde standart bir sürümü ücretsiz verecek. 

Ücretsiz virüs programı McAfee olarak açıklandı. Virüs programı aynı zamanda Malware korumasına da sahip.

Samsung virüs programı ve VPN ücretsiz

Samsung Opera VPN uygulaması

Opera tarayıcında parasız olarak VPN nasıl kullanılacağını bu haberimizde yayınlayacağız. Opera ‘da VPN ayarlarını nasıl yapmalıyız ki bedava kullanılsın?
Bilgisayar tarayıcıları internte kullanımında çok özel bir yeri bulunmaktadır. Eskiden Windows işletim sisteminin ilk olarak renkli ekran görünümünde olduğu zamanlarda web tarayıcısı olarak sadece internet explorer bulunmaktaydı. Farklı tarayıcılar olsa bile kimse tarafından tercih edilmemekteydiler. Daha sonra gelişen yazılım dünyası farklı web tarayıcıları insanların hizmetine sundular. Bunlardan en çok adını duyduğunuz ve dünyada en çok kullanılan bizce de içlerinde sayfa görüntüleme hızında en iyisi olan Google tarafından geliştirilen Chrome web tarayıcısıdır. Daha sonra Firefox, opera gibi yazılımlar bu sektöre girmeye başladı. Hatta Apple firmasının yalnızca mac os’lar için yaptığı safari bile Windows işletim sisteminde çalışır hale geldi.

Şimdi bu haberimizde her geçen gün kendini yenileyerek devam eden opera tarayıcısında olan yeni bir özelliği nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız.

Opera VPN özellikleri

Son aylarda opera yeni güncellemesi ile yeni bir özelliğini ücretsiz olarak sunmaya başladı. Artık web tarayıcılarında VPN özelliği parasız olarak sizlere sunulmaya başlanıldı. Kullanım olarak dünya sıralamasında üst sıralarda olan bir web tarayıcısıdır. Günümüzde bu tarz programlardan geçilmezken şirketin bu hizmeti güzel gibi durmuş. Şirket açıklamasında artık bu özelliğin parasız olarak kullanımını sağlayacak ve VPN servisini yazılımına entegre ettiğini kamuoyuna duyurdu. Bu aslında biz kullanıcılar için çok güzel bir durumdur. Eğer böyle bir hizmetten yararlanmak istiyorsanız bir program almanız gerekmekteydi. Halbuki bu özellikle herhangi bir program kurmadan doğrudan tarayıcınızdan kolayca kullanılabiliyor.

Tarayıcıda VPN kullanabilmek için Opera Geliştiriciler Sürümünü indirmeniz gerekmektedir. Bu sürümü de opera.com/tr/developer linkinden indirebilirsiniz. Bilgisayarda çalıştırdıktan sonra üstte bulunan menü çubuğunda Ayarlar bölümüne giriş yapınız. Bu yerde pasif konumdan aktif yapınız. İşlemin ardından bir web sayfasını açtığınızda gezinti yaptığınız çubuğun sol kısmında bulunan VPN kısmından herhangi bir ülke seçerek kullanımı aktif yapabilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir