Samsung virüs programı ve VPN ücretsiz

Samsung' un yeni bir hizmeti kullanıcılarını memnun etti. Galaxy S9' la açıkladığı ücretsiz vpn ve virüs uygulaması gerçekten bedava mı geliyor. Sınırsız / limitsiz seçenekler var mı?

Andronova

Samsung‘ tan ücretsiz VPN uygulaması ve ücretsiz virüs uygulaması yakında geliyor!

Samsung, Galaxy S9 tanıtımında yaptığı bir açıklama kullanıcılarını sevindirdi. Bilmeyenler içinde bu haber sevindirecek…

Ücretsiz VPN ve virüs programı geliyor! İlk aşama ABD ve Avrupa’ da devreye alınacak. Kısa sürede Türkiye dahil çoğu ülkeye kademeli olarak ulaşacak bedava virüs uygulaması ve VPN uygulaması aynı zamanda ücretli olarakta öneri yer alacak.

Virüs programı ve VPN programı ücretsiz mi

Samsung, VPN için 250 MB olarak ücretsiz kullanım hakkı verecek. Sınırsız VPN kullanımı için günlük 1 dolar veya limitsiz VPN için aylık 2 dolar ödenmesi gerekiyor. Virüs uygulaması içinde standart bir sürümü ücretsiz verecek. 

Ücretsiz virüs programı McAfee olarak açıklandı. Virüs programı aynı zamanda Malware korumasına da sahip.

Galaxy S9 ve S9 Plus ücretsiz VPN ve virüs uygulaması ile geliyor. Samsung, bu modellerde bu uygulamaları yüklü olarak satışa çıkardı.

Samsung virüs programı ve VPN ücretsiz

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın