Samsung yedeği Huawei aktarma programı

Samsung yedeği Huawei aktarma uygulaması için phone clone önerdik. Android Samsung rehberi, fotoğrafları, uygulamaları mesajları Huawei telefona taşıma nasıl yapılır?

Samsung verileri Huawei aktarma veya Android olan bir telefondaki çoğu verileri Huawei telefona taşımak için Huawei’ nin kendi uygulaması olan “Phone Clone” ile işlem nasıl yapılacağını resimli anlatımda maddeler halinde sıraladık. Veri taşınmada kullanılan aktarma programı nadir şekilde sorun çıkarmakta. Bunları da bu haberde kısa kısa anlatıp sonra detaylı anlatım yazımızı sizlerle paylaşacağız.

Android yedeği Huawei taşıma uygulaması için her iki modelde aynı programın yüklü olduğundan ve yeni / eski olarak belirlenen seçeneklerin doğru seçildiğinden emin olalım. Önerilen uygulamanın dışındaki uygulamaları tercih edebilirsiniz. Biz resmi bir uygulama olduğundan bu yöntemi seçtik. Bazı veri taşıma programları bilgisayara kurularak bilgisayardan işlem yapılırken, biz direk telefondan telefona aktarmaktan yanayız.

Samsung yedeği Huawei aktarma nasıl yapılır?

1- Eski ve yeni telefona “Huawei phone clone” uygulamasını yükleyin.

2- Verilerin taşınacağı telefon için “Yeni telefon” seçeneğini seçin.

3- Yeni olan telefon ve eski telefon aynı Wi-Fi ağına bağlı olmak isteyecek.

4- Eski telefon için eski seçeneği seçildikten sonra Wi-Fi ağına bağlandı ise yeni cihaza bağlanacak.

5- Yeni cihaza aktarılmasını istediğiniz verileri seçiniz. (Rehber, fotoğraflar, takvim, uygulamalar, videolar, mesajlar / sms ve seçilecek dosyalar) 

Samsung yedeği Huawei aktarma programı

Samsung yedegi Huawei nasıl aktarılır?

Yukarıdaki uygulamayı 2 cihaza yükledik varsayıyoruz. Yeni ve eski telefonları seçtik. Sonra ekrana çıkacak izinleri onaylamamız gerekiyor. www.andronova.net

  • Çıkan sözleşmeyı onaylayınız.
  • Fotoğraflara ve medya dosyalarına erişime izin verelim.
  • Kişileri taşımaya yani rehberi taşımaya onay verelim.
  • Takvim uygulamasının taşınmasına.
  • Mesajların taşınması için onay.
  • Uygulamaya erişime izin verin.
  • Kameraya erişim ve konum erişimene izin veriniz.

Samsung yedeği Huawei aktarma uygulamasıSamsung yedegi Huawei nasıl aktarılır? yedeği Huawei aktarma nasıl yapılır

Samsung rehberi Huawei aktarma, Samsung fotoğrafları Huawei aktarma veya uygulamaları Huawei taşıma nasıl yapılır haberimizi umarız yararlı bulmuşsunuzdur. Sorularınızda seve seve yardımcı olunacaktır. Hata alırsanızda ekran görüntüsünü alarak ondan sonra bize yazınız. Huawei Phone Clone nedir ve kullanımı hakkında yazımıza bakınız.


Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 20:14

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir