Samsung yeni tema mağazası için tasarımcılarla çalışmak istiyor!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Samsung, yeni tema mağazasına tasarımcılar arıyor. Kısa bir vakit önce Touchwiz' de yapmış olduğu çok önemli bir değişiklik ile yeni temayı kullanıma açtı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung bir süre önce Touchwiz arayüzünde yaptığı önemli bir değişiklikle tema kullanımını uygulamaya aldı. TouchWiz Tema özelliği ilk olarak Galaxy A serisi akıllı telefonlar ile bir giriş yaptı ve daha sonra yeni amiral gemileri olan Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ile kullanıma sunuldu.

Samsung, Tema kullanımını daha ileri seviyelere taşımak ve geliştirmek için yeni bir tema aracı üzerinde çalışmalar yapmaya başlamıştı. Yeni gelen haberlere göre Samsung Galaxy Tema Mağazası kapsamında özel bir web sitesi yarattı ve Galaxy akıllı telefonlar için daha fazla tema oluşturmaya katkıda bulunacak tasarımcılar ile çalışmak istiyor.

Görünüşe göre, konuyla ilgilenen tasarımcılar ve markalar bu web sitesi aracılığı ile Samsung uzmanlarına başvuracak ve onlara portföylerini ve fikirlerini gösterebilecekler. Başvuruda bulunan tasarımcıların girişimleri öncelikle Samsung yetkilileri tarafından inceledikten sonra fikirleri beğenilen tasarımcılar ile irtibata geçilecektir.

Galaxy serisi cihazlar için temalar yapmakla ilgilenen tasarımcılar buradaki bağlantıdan temasa geçebileceklerdir.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung yeni tema mağazası için tasarımcılarla çalışmak istiyor!

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir